DEVA Partisi Genel Baskani Babacan, Afyonkarahisar'da Partisinin Il Teskilatinin Açilisinda Konustu Açiklamasi

'DEVA Partisi sadece sorunlari tespit etmek ve teshis etmekle yetinmez, tek tek her sorun için çözüm üretir. Biliyorsunuz, siyasetin bir laf üretme kismi vardir, bir de is üretme kismi vardir. Biz is üretmeye alisigiz'

DEVA Partisi Genel Baskani Babacan, Afyonkarahisar'da Partisinin Il Teskilatinin Açilisinda Konustu Açiklamasi
Demokrasi ve Atilim Partisi (DEVA) Genel Baskani Ali Babacan, "DEVA Partisi sadece sorunlari tespit etmek ve teshis etmekle yetinmez, tek tek her sorun için çözüm üretir. Biliyorsunuz, siyasetin bir laf üretme kismi vardir, bir de is üretme kismi vardir. Biz is üretmeye alisigiz." dedi.

Bir dizi temaslarda ve ziyaretler için Afyonkarahisar'a gelen Babacan, kent girisinde partisinin il teskilati yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafindan karsilandi.

Karsilama sonrasinda parti otobüsü ile konvoy halinde sehir turu atan Babacan, daha sonra partisinin Il Baskanliginin açilisini gerçeklestirdi.

Açilista konusan Babacan, programlarinda vatandaslarin sorunlarina kulak verdigini söyledi.

Partisinin çözüm önerilerini anlattiklarini kaydeden Babacan, "Farkimizi apaçik ortaya koyuyoruz. Nedir bu fark; ülkemizdeki yaygin muhalefet anlayisi, sadece sorunlardan sikayet etmekle sinirli. 'Surada sorun var, burada sorun var' tamam ama biz çözüm odakli bir partiyiz." dedi.

Kendilerinin, ülkenin problemlerini siralayip çözüme gelince "iktidar olunca konusuruz" diyenlerden olmadiklarini vurgulayarak, söyle konustu:

"DEVA Partisi sadece sorunlari tespit etmek ve teshis etmekle yetinmez, tek tek her sorun için çözüm üretir. Biliyorsunuz, siyasetin bir laf üretme kismi vardir, bir de is üretme kismi vardir. Biz is üretmeye alisigiz. Neyi, nasil yapacagimizi ve hangi süre içinde bunlari tamamlayacagimizi da açikça vatandaslarimizla paylasiyoruz. Ayagi yere basan, saglam, tutarli, uygulanabilir eylem planlarimizi vatandaslarimizla paylasmaya basladik. Eylem planlarimizi hem bir takvime bagliyoruz, hem de her bir eylem için mutlaka bütçesinin hesabini, kitabini yapiyoruz. Bizde bosa atip tutmak yok, bol keseden dagitmak da yok."

Babacan, daha sonra esnaf ve vatandaslarla sohbet etti.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.