Aydin'da 198 Ögretmene Etwinning Ödülü Verildi

Aydin’da gösterdikleri özverili ve basarili çalismalariyla eTwinning kalite etiketi ile eTwinning Okulu levhalarini alan 198 ögretmene kalite etiketleri düzenlenen ödül töreninde takdim edildi.

Aydin'da 198 Ögretmene Etwinning Ödülü Verildi


eTwinning projesi, Avrupa ülkeleriyle okul ortakliginin kurulmasi, okullar arasi ulusal ve uluslararasi iletisim ve isbirligini saglamayi amaçlayan Isbirlikçi ögrenme projesidir. Uluslararasi tabanda çok önemli bir yere sahip olan eTwinning projelerinde basari göstererek ’eTwinning Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketini’, ’eTwinning Okulu Levhalarini’ ve ’Türkiye Özel Ödülleri’ ile ’Avrupa Ödüllerini’ alan ögretmenlere plaketleri Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi Meandros Salonu’nda düzenlenen ödül töreniyle teslim edildi.

Yaptigi projelerle, egitimde isbirligini ve hem Türkiye hem de diger ülkelerdeki okullar ile iletisim kurarak proje tabanli egitimi benimsemis, pedagojik yenilikleri takip eden, yeni dünya düzenine uyum içerisinde çalisip kendini sürekli yenilemeyi hedef alan Aydinli 198 ögretmen, plaket ve kalite etiketlerini Aydin Il Milli Egitim Müdürü Seyfullah Okumus, ADÜ Egitim Fakültesi Dekani Prof. Dr. Nuri Karasakaloglu, Il Milli Müdür Yardimcilari ve Ilçe Milli Egitim Müdürlerinin ellerinden aldi.

Aydin Il Milli Egitim Müdürü Seyfullah Okumus, ögretmenleri gösterdikleri üstün gayretlerinden dolayi tebrik ederek, basarilarinin devamini diledi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.