Dünyaya Gelinlik Gönderiyor

Tasarımcı Pınar Bent, İstanbul’da düzenlenen Wedding Fest 2018’de yeni koleksiyonunu Gizem Özdilli, Didem Delen, Aycan Şencan ve Aleyna Eroğlu’nun da aralarında bulunduğu 20 modelle tanıttı. 8 kg altın tozu kullanılarak yapılmış özel modeli ise Gizem Özdilli taşıdı.

Dünyaya Gelinlik Gönderiyor
Yaptığı gelinlikler ile isminden sıkça söz ettiren tasarımcı Pınar Bent, İstanbul’da düzenlenen Wedding Fest 2018’de yeni koleksiyonunu tanıttı. Başta Gizem Özdilli olmak üzere Didem Delen, Aycan Şencan ve Aleyna Eroğlu ile 20 modelin yer aldığı defile ayakta alkışlandı. Birbirinden güzel tasarımlar izleyenlerle buluşurken, 8 kg altın tozundan yapılmış özel modeli ise Gizem Özdilli taşıdı.

Defileden tam not alan İzmirli Pınar Bent, “51 modacı arasında en genç moda tasarımcısı ödülünü almaktan gurur duyuyorum. Gelinlik modellerimin tasarımları her zaman özel ve kendine has tarzı vardır” dedi.

Önümüzdeki günlerde gelen tekliflerden dolayı Beyrut, Kuveyt ve Katar’da özel modellerini de tanıtacağının altını çizen Bent, “Tasarımlarımız dünyanın dört bir yanına gidiyor” diye konuştu.

Kaynak: İHA