Üç Gündür Kayıp Olan Kişinin Cesedi Bulundu

Antalya‘nın Kumluca ilçesine bağlı Altınyaka köyünde üç gündür kayıp olan Ali Ö‘nün, ormanlık alanda cesedine ulaşıldı. Ölen kişinin eşi ve oğulları şüpheli sıfatıyla gözaltına alındı.

Antalya‘nın Kumluca İlçesine bağlı Atınkaya köyündeki jandarma karakoluna başvuran Halil Ö, su tesisatçılığı yapan kardeşi Ali Ö‘den üç gündür haber alamadığını ve hayatından endişe ettiğini bildirdi. Kayıp başvurusu üzerine soruşturma başlatan jandarma ekipleri, Ali Ö‘nün eşi D.Ö. (53) ile oğulları B.Ö. (23) ve U.Ö.‘nun (22) ifadelerine başvurdu. Ali Ö‘nün oğullarının çelişkili ifadeler vermesinden şüphelenen jandarma ekipleri, soruşturmayı derinleştirdi.

U.Ö‘nün, cesedi kardeşi D.Ö. ile birlikte ormanlık alana bıraktıkları yönündeki itirafı üzerine yapılan araştırmada su tesisatçısı Ali Ö‘nün cesedi bölgedeki alanda bulundu. Jandarma ekipleri, olayda kullanılan av tüfeğini de ormanlık alanda cesedin yaklaşık üç kilometre uzağında gizlenmiş olarak ele geçirdi.

Soruşturma kapsamında, cinayetle ilgili Ali Ö‘nün eşi D.Ö, oğulları B.Ö. ve U.Ö. gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.