Scotty, Yeni Nesil Tasimacilikla 'Hayati Kolaylastiriyor'

Scotty Genel Müdürü Hayri Arslan: 'Haziran ayi itibariyla dagitim agina dahil ettigimiz sözlesmeli mükellef sürücülerle istihdami arttirip Scotty ailesini genisleterek iyiligi dagitmaya var gücümüzle devam edecegiz'.

Scotty Genel Müdürü Hayri Arslan, yeni nesil tasimacilik ile hayati kolaylastirmaya devam ettiklerini belirterek, "Haziran ayi itibariyla dagitim agina dahil ettigimiz sözlesmeli mükellef sürücülerle istihdami arttirip Scotty ailesini genisleterek 'iyiligi dagitmaya' var gücümüzle devam edecegiz." ifadesini kullandi.

Scotty açiklamasina göre, bu yil gerek dagitim agi gerekse teknolojik altyapi alaninda yaptigi yatirimlari arttiran Scotty, hayati kolaylastirmaya devam ediyor.

2020'de toplam dagitim adedini 2021'in ilk 3 ay sonunda yüzde 178 artirarak market ve kargo operasyonunda gün içi ,ertesi gün ve randevulu teslimat olacak sekilde hizmet alanini çesitlendiren Scotty, bir önceki yila göre personel sayisini da 2021'in ilk çeyreginde 3 katina çikardi.

- "Market operasyonumuz Mayis 2021 itibariyla 200 kisiye ulasti"

Açiklamada görüslerine yer verilen Scotty Genel Müdürü Hayri Arslan, her zamanki gibi salgin döneminde de hijyen kurallarindan ve kaliteden ödün vermeden, alaninda çok degerli markalarla is birligi yaparak hizlica büyüdüklerini kaydetti.

2020 sonunda 54 sürücü ile baslattiklari market operasyonunun, Mayis 2021 itibariyla 200 kisiye ulastigini aktaran Arslan, Istanbul'dan sonra pes pese Ankara, Izmir, Bursa, Kocaeli, Eskisehir, İçel ve Bodrum'u da aktif hale getirerek hizmet verdikleri agi genislettiklerini bildirdi.

Su an e-ticaret firmalari için teknolojik çözümler üreterek e-ticaret depo yönetimi yazilimi için de çalismalara hiz verdiklerini kaydeden Arslan, "Personelimizin tamami bordrolu Scotty sürücülerinden olusuyor. Haziran ayi itibariyla dagitim agina dahil ettigimiz sözlesmeli mükellef sürücülerle istihdami arttirip Scotty ailesini genisleterek 'iyiligi dagitmaya' var gücümüzle devam edecegiz." ifadelerini kullandi.

- "Gelecek günlerde yeni yatirim müjdesi paylasacagiz"

Hayri Arslan, Istanbul'un 9 bölgesinde depolar açtiklarini belirterek, sunlari kaydetti:

"Sisli, Bayrampasa, Bahçelievler, Beylikdüzü, Acibadem, Ümraniye, Küçükçekmece, Pendik ve Maltepe'de dagitim noktalarimizi hayata geçirdik. Baslangiçta Kolay Gelsin ile ortak proje gelistirerek genislettigimiz dagitim agimizda Boyner, Koton, Kitapyurdu, Emek Kitap, Lens Market ile yaptigimiz is birlikleri motivasyonumuzu arttirdi ve emin adimlarla yolumuza devam etmemizi sagladi."

Kargo sektöründeki hedeflerinin, ulusal bazda müsteri memnuniyetini en üst düzeyde gerçeklestiren bir dagitim performansina ulasmak oldugunu aktaran Arslan, gelecek günlerde yeni yatirim müjdesi paylasacaklarini da bildirdi.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.