Halil Mutlu, 23 Nisan Çocukları İle Buluştu
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Çocuk Festivali’nde olimpiyat şampiyonu Halil Mutlu çocuklarla buluştu.
![Halil Mutlu, 23 Nisan Çocukları İle Buluştu](https://images.beyazgazete.com/haber/2018/4/23/20180423_halil-mutlu-23-nisan-cocuklari-ile-bulustu.jpg)
Mutlu, Naim Süleymanoğlu baskılı tişörtleri ziyaretçiler için imzaladı.
Halter Federasyonu tarafından açılan stantta Süleymanoğlu’nun eşyalarından oluşan bir sergileme alanı açıldı. Alanı ziyaret etmeye gelen çocuklar için temsili bir halter düzeneği ve pist kuruldu. Standı ziyarete gelen Halil Mutlu, Naim Süleymanoğlu baskılı tişörtleri ziyaretçiler için imzaladı. Etkinliğe katılanlar Halil Mutlu ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.