Başkan Batur Narlıdere'nin Gönlünü Kazandı

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Narlıdere esnafını gezdi.

Başkan Batur Narlıdere'nin Gönlünü Kazandı
Mithatpaşa ve Güngören esnafına Narlıdere’nin çağdaş yarınları için tasarladıkları projeleri anlatan Başkan Batur, Narlıdere’de faaliyet gösteren diğer partilerin seçim bürolarını da ziyaret etti.
Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, belediye meclis üyesi adayları ile seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Batur’un sabahın erken saatlerinde başlayan koordinasyon toplantılarına, mahalle ziyaretleri ve seçim ofisinde vatandaşın sıkıntılarını ve isteklerini dinleyerek devam ediyor. Seçim öncesi rutin olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini bu kez, belediye meclis üyesi adayları ile birlikte gerçekleştiren Başkan Batur, Mithatpaşa ve Güngören caddelerindeki her dükkâna girerek esnafın elini sıktı. Esnafın taleplerini dinleyen Batur, Narlıdere için hazırladığı projeleri anlattı. Yol boyunca evlerinden sevgi gösterisi yapan Narlıderelileri selamlayan Batur onlardan destek istedi.

Yoğun programı arasında bir dükkân açılışına da katılan Batur, yeni açılan dükkânın genç sahipleri için açılışın hayırlı olmasına dilerken, Narlıdere’nin gelişmesini ve yeni esnaf arkadaşların katılmasına, çok memnun olduklarını ifade etti.

Başkan Batur, meclis üyeleri ile birlikte gerçekleştirdikleri gezi sırasında diğer parti seçim bürolarına da uğrayarak çalışmalarında başarılar diledi. Narlıdere’de her zaman barış, huzur ve kardeşlik ortamının yaşandığını ifade eden Batur “ Çağdaş demokrasinin bir neticesi olan seçimlerin, tüm partiler için huzur ve kardeşlik duyguları içerisinde geçmesi diliyorum. Bu bir hizmet yarışı ve iyi olan kazansın” dedi.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.
GÜNÜN ÇOK İZLENEN VİDEOLARI