AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik Taraklı’da

AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Sakarya’nın tarihi ilçesi Taraklı’ya gitti.

AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik Taraklı’da
AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı ve Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’la birlikte esnafı ziyaret eden Vekil Çelik, ilçeye gelen turistlerle selamlaşıp bir süre çay bahçesinde vatandaşlarla birlikte oturarak sohbet etti.

İlçeye yapılan yatırımları yerinde görmek için inceleme gezisine başlayan Vekil Çelik’in ilk durağı Yenidoğan Mahallesi oldu. Hükümetin Roman açılımı çerçevesinde, alt gelir guruplarına yönelik yapılan konutlar ile hizmete geçen yıl giren okul ve sosyal tesislerde incelemelerde bulunan Vekil Çelik’e Mahalle muhtarı Mete Yılmaz bilgi vererek yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

İl Özel İdaresi tarafından yapımı geçen yıl tamamlanan Kayaboğazı Göleti’nde de incelemede bulunan Çelik, “Gölet hem içme suyu hem de sulama suyu için 8 köy tarafından kullanılıyor. Göletimiz Poyrazlar Gölü’nden daha büyük. Başkanımızdan aldığımız bilgilere göre suyun tahliyesinden elektrik üretmek de mümkün olabilecekmiş. Bunun için SASKİ ile görüşmeler yapılmış” dedi.

Çelik, Kayaboğazı Göleti’ndeki incelemenin ardından Kemaller Köyü’nde Emin Keskin isimli vatandaşın evinde iftara misafir oldu. Teravih namazını Kemaller Köyü’nde kıldıktan sonra Mahdumlar Köyü’ne geçen Çelik ve AK Partililer köylülerle geç saatlere kadar sohbet ettiler .

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.