USD (Alış - Satış) : 5,34 - 5,35 EURO (Alış - Satış) : 6,06 - 6,07

Kurtlar Vadisi Son Bölüm Fragman İzle ve Tüyolar

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 4 Mart'taki bölümü için nefesler tutuldu heyecanlı bekleyiş başladı!

Güncel / 28 Şubat 2010 Pazar 09:50
Kurtlar Vadisi Son Bölüm Fragman İzle ve Tüyolar

 

Tü ; rkiye gü ; ndemini yakından takip eden Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 81 . bö ; lü ; mü ; hangi ö ; nemli gelişmeler sahne olacak . . ?

Galatasaray ve Fenerbahç ; e ' nin UEFA kupası maç ; ları nedeniyle 2 haftadır yayınlanmayan Kurtlar Vadisi Pusu ' nun yeni yayınlanan 81 . bö ; lü ; m fragmanı şok etti . . . Dizinin yayınlanan son sahnesinde Polat ' ı bıç ; aklayan ve Memati tarafından vurulan Abdü ; lhey ö ; ldü ; . . .

GÜ ; LLÜ ; ERHAN DA VADİ ' YE VEDA ETTİ

Kurtlar Vadisi dizisine eski kabadayılardan Seyfo dayının yeğeni olarak katılan ve Vadi ' nin en ç ; apkın karakteri olan Gü ; llü ; Erhan da Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 81 . bö ; lü ; mü ; nde rehin alındığı sırada başından vurularak ö ; ldü ; rü ; ldü ; . . . .

ABDÜ ; LHEY KİMDİR?

Aslan Bey ve KGT tarafından Polat ' ı korumakla gö ; revlendirilmiştir . Bir parkta ç ; ö ; pç ; ü ; olarak Polat ' ın karşısına ç ; ıkmasının ardından bir sü ; re sonra Polat ' ın sağ kolu olmuştur . Kuzey Irak ' a daha ö ; nce gizli ö ; rgü ; tteyken defalarca gö ; rev iç ; in gelmiştir . Daha sonra Polat Alemdar ' la aynı ö ; rgü ; tte yer almıştır . Irak ' ı ve orada yaşayanları en iyi o tanımaktadır . Abdü ; lhey de Polat Alemdar gibi savaş sanatında ve silah kullanımında uzmanlaşmıştır . Sessizdir , konuşması istenmediği sü ; rece konuşmaz . Harekete geç ; meden ö ; nce sonuç ; larını araştırır . Aceleyle veya sinirle hareket etmez . . .

KURTLAR VADİSİ PUSU ' NUN YENİ FRAGMANI YAYINLANDI !

KURTLAR VADİSİ PUSU 81 . BÖ ; LÜ ; M FRAGMANINI İZLEMEK İÇ ; İN TIKLAYIN

Abdü ; lhey , Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 81 . bö ; lü ; mü ; nde dava arkadaşı tarafından vurularak Vadi ' ye veda etti . . .

GÜ ; LLÜ ; ERHAN KİMDİR?

Seyfo Dayı ' nın ö ; z yeğenidir . Ç ; ok eğlenceli bir kişiliğe sahiptir . Dayısı onu mafyadan uzak tutmaya ç ; alışsa da Gü ; llü ; , Polat ' ın ekibine girmeyi başarır . Polat Alemdar ' ın mafya kimliğini bilmektedir . Macera ve heyecan arayışı iç ; indedir . Grubun en neşeli ve sevimli yü ; zü ; dü ; r . Problemleri , parlak fikirleri ve beklenmedik anlardaki ani patlamaları ile ç ; ö ; zebilmektedir . Onun arkadaş olamayacağı hiç ; kimse yoktur . Sevimli sesi ve neşeli yü ; zü ; en bü ; yü ; k silahıdır . Polat Alemdar iç ; in yapmayacağı hiç ; bir şey yoktur . Abdü ; lhey ' i biraz kıskanmaktadır . Kadınlara karşı zaafır vardır .

Erhan da dava arkadaşı Abdü ; lhey gibi Pusu ' nun 81 . bö ; lü ; mü ; nde rehin alındığı sırada başından vurularak Kurtlar Vadisi Pusu dizisine veda etti . . .

ARON FELLER KİMDİR?

Aron Feller , Ortadoğu Barış Araştırmaları Merkezi Stratejisti ve CIA ( ABD Merkezi Haber Alma Teşkilatı ) ü ; st dü ; zey yö ; neticisi . Kurtlar Vadisi Pusu dizisi karakteridir ve diziye 63 . bö ; lü ; mde dahil olmuştur . İsrail ile ç ; ok sıkı ve doğrudan ilişkileri vardır . Suikast dü ; zenlenen ve hastanede tedavi gö ; ren Tü ; rkiye başbakanının haberi bile olmadan kolayca odasına girmiş ve onu kendisiyle işbirliği yapması iç ; in tehdit etmiştir . Başbakanın şaşırarak Senin burada ne işin var? Senin bir daha Tü ; rkiye ' ye gelmemeni ABD başkanına sö ; ylemiştim ; yine sö ; ylerim demesine karşılık Aron Feller Başkanı dahi aşan konular var diyerek gü ; cü ; nü ; bir anlamda gö ; stermiştir .

Cevat Akarsu ' dan intikam almak isteyen Muro ' yu yakalatmış ve Muro ' nun ü ; stü ; ne yerleştirilen bombayı uzaktan kumanda ile patlatarak hem Muro karakterinin ö ; lmesine hem de kafedeki onlarca Tü ; rk askerinin şehit olmasına neden olmuştur . Davut Tataroğlu da Aron Feller ' e doğrudan bağlıdır .

Dizideki Aron Feller , bir dö ; nem CIA ' ın Tü ; rkiye İstasyon Şefliği gö ; revini yü ; rü ; ten ve daha sonra da Ortadoğu ' dan sorumlu olan Graham Fuller ' i canlandırmaktadır . Aron Feller karakteri Osman Soykut tarafından canlandırılmaktadır .

ŞehitUefaPolat AlemdarOrtadoğuİsrailYAZARLARTAMAMI

SORUNLARLA BAŞA ÇIKMAK

Süleyman Beledioğlu

KUDÜS VE VATAN

Türker Akıncı
Feedback
Bu sayfa veya içerik ile ilgili bir sorun olduğunu mu düşünüyorsun?
Lütfen bir kaç saniyeni ayır ve aşağıdaki form ile bize bildir
Mail Adresiniz:
Resim Doğrulama Kodu Kodu Yenile
HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.
Ajanslar
yukarı