Emegin Sanata Dönüstügü Sergi Açildi

Mudanya Belediyesi Hobi Sanat Atölyeleri kursiyerlerinin el emegi göz nuru ürünleri, yilsonu sergisinde begeniye sunuldu.

Emegin Sanata Dönüstügü Sergi Açildi
Mudanya Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alaninda önemli bir hizmet olarak hayata geçirdigi Hobi Sanat Atölyeleri yilsonu karma sergisi açildi. Kadinlarin egitim, üretim ile sosyal yasamin içinde olmalari amaciyla kurulan Mudanya Belediyesi Hobi Sanat Atölyeleri makrome, resim ve amigurumi dallarinda Hacer Elitok Topaloglu ve Hülya Baysan’in egitmenliginde gerçeklesen kurslara katilan 150 kursiyer çalismalari sergilediler. Tahir Pasa Konagi’ndaki sergi açilisina Mudanya Belediye Baskani Hayri Türkyilmaz, Belediye Meclis Üyesi Neslihan Erdeniz, Kültür ve Sosyal Isler Müdürü Sevgi Ursavas, CHP Mudanya Ilçe Baskan Yardimcisi Hikmet Karip, kursiyerler ve Mudanyalilar katildi.

“Herkesin bir hobisi olsun"

Mudanya’da 7’de 70’e binlerce Mudanyaliya ücretsiz olarak sanat egitimi verildiginin altini çizen Mudanya Belediye Baskani Hayri Türkyilmaz, “Herkesin kisisel gelisimine katki saglamaya devam ediyoruz. Mudanyalilarin mutlu olacagi her türlü projeyi hayata geçiriyoruz. Herkes bir hobi edinsin, kisisel gelisimlerine katki saglasin, bir ugrasi olsun istiyoruz. Hepinizin ellerine, gönüllerine saglik” diye konustu.

Sergi pazartesi günleri hariç 9 Temmuz pazar gününe kadar ziyarete açik olacak

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.