Survivor Hikmet Kimdir? Hikmet Tuğsuz Neden Sakatlandı?

Survivor Hikmet birçok kişi tarafından merak ediliyor. Konuyla ilgili olarak en sık aratılanlar arasında Hikmet Tuğsuz kimdir sorusu yer alıyor. Peki, Hikmet tuğsuz kimdir? Hikmet Tuğsuz neden sakatlandı? Hikmet tuğsuz nereli? İşte detaylar...

Survivor Hikmet Kimdir? Hikmet Tuğsuz Neden Sakatlandı?
Survivor All Star 2022 yarışması geçtiğimiz günlerde ilk bölümüyle ekranlara geldi. Birçok kişi tarafından büyük ilgi gören yarışmada ilk andan itibaren sakatlıklar yaşanmaya başladı. Yeni bölüm fragmanında yarışmacılar arasında yer alan Hikmet Tuğsuz’un sakatlandığı görüldü. Konuyla ilgili olarak sakatlanan yarışmacıyı gören birçok kişi oldukça endişelendi. Bu sebeple Survivor Hikmet tuğsuz neden sakatlandı ve Survivor Hikmet kimdir soruları sık sık aratılıyor. TV 8’de yayınlanan ve birçok kişiyi ekrana kilitleyen yarışma programı Survivor’ın yeni bölümü heyecanla bekleniyordu. Fragmanın yayınlanmasıyla yarışmacılar arasında yer alan Hikmet’in sakatlandığını görenler ise konu hakkında araştırmalara başladı. Survivor Hikmet kimdir ve Hikmet Tuğsuz neden sakatlandı sorularına cevap almak için haberimizin devamını takip edebilirsiniz.


Survivor Hikmet Kimdir? Hikmet Tuğsuz Neden Sakatlandı?

Survivor Hikmet Kimdir?


Survivor All Star 2022 yarışmasının başlamasıyla birçok yarışmacı sık sık araştırılıyor. Konuyla ilgili olarak en merak edilenler arasında ise Survivor Hikmet kimdir ve Hikmet Tuğsuz kimdir soruları yer almaktadır. Hikmet Tuğsuz 1986 yılında doğmuştur. Antalya’nın Akseki ilçesinde doğan Tuğsuz Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nu bitirmiştir. Küçük yaşlardan itibaren spora ilgi duyan başarılı yarışmacı Milli Takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan’ın tavsiyesiyle decatlon alanında kariyerini sürdürmüştür. Atletizm derecesiyle oldukça popüler isimler arasında yer almıştır ve decatlon branşında en iyiler arasında yer almıştır. hentbol, futbol, triatlon, voleybol alanında da büyük başarılar elde etmiştir. Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş isimlerine ise spor antrenörlüğü yaparak başarılarına katkıda bulunmuştur. İlk olarak 2019 yılında Survivor’a katılarak izleyiciler tarafından tanınmıştır. All Star 2022 kadrosunda yenide yer alacağının belirtilmesiyle konuyla ilgili olarak 2019 yılında ilk kez katıldığım Survivor yarışmasında herşey benim açımdan gayet güzel giderken, bu güzel hikayeyi talihsiz bir sakatlık yüzünden yarım bırakmak zorunda kalmıştım. Yaşadığım sakatlıktan sonra başta Acun Medya ekibi olmak üzere doktorlarım, sevenlerim ve sevdiklerimin olağanüstü desteği ile yeniden ayağa kalkmayı başardım. Sakatlığım nedeniyle yarışmadan ayrıldıktan sonra her şeyi dışarıdan izledim. Bu bana büyük bir üzüntü verdiği gibi aynı zamanda büyük de bir fırsat verdi. Hatalarımı gördüm, eksiklikleri tespit ettim, ne güzel dostlar ne güzel anılar biriktirdiğimi fark ettim. Bugün yeniden Survivor olma yolundayım artık! Bugün Toros Kaplanı’nın yeniden sahneye çıkma vakti!
Geçirdiğim zor günlerde bana destek olup yeniden ayağa kalkmayı başarmamda büyük katkıları olan Acun Medya’ya, başta Prof. Dr. Mustafa Karahan olmak üzere tüm doktorlarıma, canım aileme, gerek sosyal medyadan gerek bizzat bana moral veren sevenlerime ve yanımda olan herkese sonsuz teşekkürler ediyorum. Şimdi yeniden TOROS KAPLANI OLMA VAKTİ!" açıklamasında bulundu. Bu sözleriyle dikkat çeken Hikmet tuğsuz izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.


Survivor Hikmet Kimdir? Hikmet Tuğsuz Neden Sakatlandı?

Hikmet Tuğsuz Neden Sakatlandı?


Hikmet Tuğsuz, Survivor All Star 2022 sezonunun üçüncü bölüm fragmanında sakatlandığının görülmesiyle oldukça dikkat çekti. Bu sebeple en sık aratılanlar arasında Survivor Hikmet neden sakatlandı ve Hikmet Tuğsuz sakatlandı mı soruları yer alıyor. Fragmanda gözünü kapatan ve doktorunun dikiş atılması lazım dediği duyulan Hikmet Tuğsuz ise yarışa devam etmek istiyor. Konuyla ilgili detaylar akşam yayınlanacak haberle öğrenilecek.