Dogan Açiklamasi 'Samsun Kesif Kampüsümüz Çocuklarimiz Için Büyük Bir Firsat'

Samsun Büyüksehir Belediye Baskani Halit Dogan, “Samsun Kesif Kampüsümüz, teknolojiye ilgi duyan ve bu alanda kendini gelistirmek isteyen çocuklarimiz için büyük bir firsat sunuyor. 6-14 yas araligindaki tüm evlatlarimizi Samsun Kesif Kampüsü’ne yaz tatilini dolu dolu geçirmeye davet ediyorum” dedi.

Dogan Açiklamasi 'Samsun Kesif Kampüsümüz Çocuklarimiz Için Büyük Bir Firsat'
Samsun Kesif Kampüsü, yaz aylarinda çocuklarin egitim ve eglence dolu bir deneyim yasamalari için ücretsiz yaz okulu programini basariyla sürdürüyor. 6-14 yas arasi çocuklar için tasarlanan bu program 25 Agustos tarihine kadar devam edecek. Hafta içi düzenlenen 3 günlük ve 2 günlük paket programlar seklinde sunulan yaz okulu, sabah 09.00’da baslayip 13.15’te sona eriyor. Samsun Kesif Kampüsü’nde her çocugun ilgi alanina göre seçebilecegi çesitli atölyeler bulunuyor. Doga atölyesi, girisimcilik atölyesi, matematik atölyesi, teknoloji atölyesi gibi farkli konularda egitimler veriliyor. Bu atölyeler sayesinde çocuklar hem bilgi ve becerilerini gelistirme firsati buluyor hem de yeni arkadaslar ediniyorlar.

Ayrica 22 Agustos tarihine kadar her persembe günü düzenlenecek olan veli-çocuk etkinlikleri de büyük ilgi görüyor. Bu etkinliklerde çocuklar, ebeveynleriyle birlikte katilarak çesitli atölyelerde keyifli zaman geçirme ve birlikte ögrenme sansi yakaliyorlar. Veliler de çocuklarinin gelisim sürecine katki saglayan etkinliklerden büyük memnuniyet duyuyorlar.

“Yaz tatilinde de egitim dolu bir deneyim sunuyoruz”

Samsun Kesif Kampüsü ile çocuklarin yaz tatilini dolu dolu geçireceklerini vurgulayan Samsun Büyüksehir Belediye Baskani Halit Dogan, “Samsun Kesif Kampüsümüz, teknolojiye ilgi duyan ve bu alanda kendini gelistirmek isteyen çocuklarimiz için büyük bir firsat sunuyor. Burada çocuklarimiza doga atölyelerinden girisimcilik atölyelerine, matematikten teknolojiye kadar genis bir yelpazede egitim imkanlari sunuyoruz. Egitim-ögretim döneminin yani sira yaz aylarinda da çocuklarimiza egitim dolu bir deneyim sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çocuklarimizin yaz tatillerini sadece eglenerek degil, ayni zamanda ögrenerek geçirmelerini saglamak amaciyla bu atölyeleri ve etkinlikleri düzenliyoruz. Gelecegin teknoloji yildizlarini yetistirmek adina burada büyük bir sorumluluk tasiyoruz. 6-14 yas araligindaki tüm evlatlarimizi Samsun Kesif Kampüsü’ne yaz tatilini dolu dolu geçirmeye davet ediyorum” ifadelerini kullandi.
Kaynak: İHA