Kadinlara Cinsel Istismarda Bulunup Gizlice Kameraya Çeken Sahtekar Yakalandi

Mugla’nin Fethiye ilçesinde büyü yapma-ve dine baglama gibi gerekçelerle kadinlari kandirip cinsel istismara ugrattigi ve gizli sekilde videoya çektigi iddia edilen sahis ile 2 süpheli polisin operasyonuyla gözaltina alindi.

Kadinlara Cinsel Istismarda Bulunup Gizlice Kameraya Çeken Sahtekar Yakalandi
Edinilen bilgiye göre, Fethiye KOM Grup Amirligi ekipleri B.K isimli sahsin cin çikarma, büyü yapma-bozma, dine baglama seklinde sahislari kandirip cinsel istismara ugrattigi ve bu cinsel iliskileri gizli sekilde videoya aldigi yönünde ihbar aldi. Alinan ihbar üzerine gerçeklestirilen çalismalarda, magdur edilen 3 kadini tespit ederek irtibata geçildi. Polis ekipleri kadinlarin ifadelerinden yola çikarak B.K. haricinde A.Ç. ve S.K. isimli sahislarin da nitelikli dolandiricilik suçuna istirak ettigini tespit etti. Fethiye Cumhuriyet Bassavciligi talimati ile süphelilerin ev ve isyerlerine operasyon düzenlendi.Cinsel içerikli görüntüler ele geçirildi

Süpheli sahislarin ev ve is yerlerinde gerçeklestirilen aramalarda 2 adet 9-19 ruhsatsiz tabanca, 1 adet kurusiki tabanca, 4 adet yivsiz tüfek ve tüfege ait 87 adet fisek, 1 adet pala, 1 adet kelepçe, 12 adet 9-19 tabanca fisegi, 1 adet dedektör, seans sirasinda cinsel içerikli videolarin bulundugu laptop, 1 adet hard disk, 2 adet flash bellek, büyü yapma, cin çikarma seanslarinda kullanilan çok sayida öküz boynuzu, kaplumbaga kabuklari, semboller, dini ritüellerde kullanilan sivi maddeler, tarot kagitlari, muskalar ve büyü kitaplari ile tarihi eser olarak nitelendirilen; 20 adet sikke, 5 adet yüzük, 5 adet obje, 1 adet Kuran-i Kerim ele geçirildi. Yapilan aramalar neticesinde süpheliler B.K., A.Ç. ve S.K. polis ekipleri tarafindan gözaltina alinarak emniyete götürüldü.

Olayla ilgili sorusturma sürüyor.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.