Baymak, Gelecegin Teknolojisiyle Üretilen Yeni Kombisi Lunatec'i Piyasaya Çikardi

Lunatec kombi, yüzde 20 hidrojen ve yüzde 80 dogal gaz içeren yakitlar için özel olarak gelistirildi.

Baymak, uzun zamandir Ar-Ge çalismalari süren hidrojen uyumlu yeni nesil kombisi Lunatec'i satisa sundu.

Baymak'tan yapilan açiklamaya göre sirket, uzun zamandir BDR Thermea Group bünyesinde Ar-Ge çalismalari devam eden hidrojen uyumlu kombisi Lunatec'i görücüye çikardi.

Ileride Avrupa ve Türkiye'de kullanilacak hidrojen yakit teknolojisi kullanimina uygun olan Lunatec kombi, yüzde 20 hidrojen ve yüzde 80 dogal gaz içeren yakitlar için özel olarak gelistirildi.

Baymak'in sürdürülebilir bir dünya için sorumlu üretim ve tüketim yaklasiminin bir ürünü olan Lunatec kombi, tüm dünyada fosil yakit kullanimini azaltma çalismalarinin Türkiye pazarindaki öncü yansimalarindan biri olarak dikkati çekiyor.

Üretim teknolojisi ve güçlü Ar-Ge altyapisini sürekli olarak gelistiren Baymak'in genis kombi ailesinin yeni üyesi Lunatec, yüzde 20'ye kadar hidrojen karisimiyla çalismaya uyumlu olmasinin yani sira tekil cihaz olarak yüzde 94 isitma mevsimsel verimliligine ve A enerji isitma verimliligine sahip bulunuyor.

Lunatec kombi, Baymak modülasyonlu oda termostati ve dis hava sensörü ile birlikte kullanildiginda tasarruf orani da daha üst seviyeye çikarak yüzde 98 sistem isitma mevsimsel verimliligi ve A+ sistem isitma enerji sinifina yükseliyor.

Düsük ses seviyesi ve su ön isitma özelligiyle kullanicilarina yüksek sicak su konforu sunan Lunatec kombi, kompakt boyutlariyla da her yasam alanina uyum sagliyor.

Lunatec kombinin tanitimi için Türkiye'nin farkli noktalarinda egitim toplantilari organize eden Baymak, ekim ayi boyunca is ortaklarini Lunatec'in iklimlendirme sektörüne getirdigi yeniliklere yönelik bilgilendirecek.

- Lansmana özel 7 yil garanti

Verilen bilgiye göre, A sinifi ErP enerji verimliligine sahip Lunatec kombiler, premiks tam yogusma teknolojisiyle yüksek tasarruf ve yüksek verim sagliyor.

Tesisat su basincini dijital ekran üzerinde hassas okuyabilme özelligi, kolay ayarlanabilir kullanici dostu kontrol paneli, pirinç hidroblok sayesinde uzun ömürlü kullanim imkâni gibi önemli özelliklerinin yaninda 30 Kasim 2021 tarihine kadar ilk çalistirmasi yapilan Lunatec kombilerinde lansmana özel 7 yil garanti avantajiyla tüketicilerle bulusuyor.

Lunatec kombilere tüm Baymak bayilerinden ve Orange Store'lardan ulasilabiliyor.

Kaynak: AA

Bu haber AA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.