AK Parti Ankara İl Başkanlığınca bayramlaşma programı düzenlendi

Programa katılanlardan detaylar
Ortak Akıl Belediye Başkanı Bayramlaşma Hamdolsun Milletvekili 

-Ak Parti Ankara İl Başkanı Özcan'ın konuşması
-Detaylar

( ANKARA ) ANKARA

- Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Ankara İl Başkanlığı tarafından, Kurban Bayramı’nın kutlanması için bayramlaşma programı düzenlendi.
Ak Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından başkanlık binasının önünde, “Ankara İl Başkanlığı Bayramlaşma Programı” düzenlendi.
Programa, Ak Parti’den Ak Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin’in yanı sıra çok sayıda milletvekili, belediye başkanı, parti yetkilisi ve Ak Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan katıldı.
Kurban Bayramı’nı kutlayarak sözlerine başlayan Özcan, “20 yıldır bizler AKP teşkilatları olarak her bayramda bu birlikteliği daha da pekiştirdik. Ak Parti bir ekip, gönül, ortak akıl hareketidir. İlk günkü aşk ve heyecanlı çalışmalarımızı gerçekleştirdik. İnşallah aynı yolu milletimizin çizdiği rotada devam ettireceğiz. Eğer bizler fitneye fesada fırsat vermezsek birbirimizi Allah için seversek Allah’ın yardımı bizimle olacaktır. Nitekim bugüne kadar oynanan oyunları hep bu birlik sayesinde bozduk. Bugün burada görüyoruz ki Ankara teşkilatları birbirini Allah için seviyor. Rabbim hep birlikte güzel işler yapmamızı nasip etsin. Rabbim hepinizden razı olsun inşallah. Ak Parti Ankara teşkilatları olarak Etiyopya’da külliyemizi hamdolsun bitirdik. Bu bayramda da şu an 3 yönetim kurulu üyemiz, Etiyopya’da. Sizlerin yardımlarını ulaştırdılar. Aradaki mesafeler, kilometreler ne kadar uzun olursa olsun, o gönül coğrafyamıza sizlerin sayesinde ulaştık. Rabbim kesmiş olduğunuz kurbanları kabul etsin” dedi.
(MC-
21 Temmuz 2021 Çarşamba günü yayınlandı