Sakarya Haberleri

18 Yasindaki Kiz, Kiskandigi Erkek Arkadasini Biçakladi

Sakarya’nin Serdivan ilçesinde 18 yasindaki genç kiz, kiskançlik sebebiyle tartistigi erkek arkadasini biçakladi.

Sakarya 23 Kasım 2023 Perşembe

Degisen Dengeler Ve Kudüs, SGM'de Konusulacak

Sakarya Büyüksehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri, Degisen Dengeler ve Kudüs konferansi ile devam edecek.

Sakarya 21 Kasım 2023 Salı

Darbe Girisiminin Tutuklu Saniklari Son Savunmalarini Yapiyor

Yargitay’in, Sakarya’da Fetullahçi Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girisimine iliskin davada verilen mahkumiyet ve beraatlere iliskin bozma kararlarinin ardindan görülen durusmada "Anayasayi ihlal" suçundan agirlastirilmis mü

Sakarya 20 Kasım 2023 Pazartesi

Baskan Isiksu Açiklamasi 'Israil, Katlettigi Çocuklarin Gözyaslarinda Bogulmaya Mahkum Olacaktir'

Adapazari Belediye Baskani Mutlu Isiksu, 20 Kasim Dünya Çocuk Haklari Günü’nde 5 bini askin Filistinli çocugun hayattan koparildigina deginerek, "Israil, katlettigi çocuklarin gözyaslarinda bogulmaya mahkum olacaktir” dedi.

Sakarya 20 Kasım 2023 Pazartesi

3. Ulusal Sakarya Bir Baska Fotograf Yarismasina Basvurular Sona Eriyor

Sakarya Büyüksehir Belediyesi’nin düzenledigi ’3. Ulusal Sakarya Bir Baska’ konulu fotograf yarismasinda basvurular sona eriyor. Sakarya’nin zengin tarihine, dogal güzelliklerine, sosyal yasamina ve kültürel mirasina odaklanacak yarisma

Sakarya 16 Kasım 2023 Perşembe

24 Yasindaki Gencin Süpheli Ölümünde Dayisi Tutuklandi

Sakarya’nin Adapazari ilçesinde dayisi tarafindan darp edilen ve hastaneden taburcu edildikten sonra fenalasarak hayatini kaybeden 24 yasindaki gencin ölümüne iliskin süpheli akrabasi tutuklandi.

Sakarya 14 Kasım 2023 Salı

Sakarya'da 24 Yasindaki Gencin Süpheli Ölümü

Sakarya’nin Adapazari ilçesinde akrabasi tarafindan darp edilen ve hastanedeki tedavisinin ardindan eve giden 24 yasindaki genç, bir süre sonra fenalasarak hayatini kaybetti. Gencin süpheli ölümü, yapilacak otopsinin ardindan netlik kazanaca

Sakarya 11 Kasım 2023 Cumartesi

Etkinlikler Söylesi Ve Imza Günü Programlariyla Devam Edecek

Sakarya Büyüksehir Kasim kültür sanat etkinlikleri 9 Kasim Persembe günü gerçeklestirilecek söylesi ve imza günü programlariyla devam edecek.

Sakarya 8 Kasım 2023 Çarşamba

Sakarya'da Polis Ekipleri Ekim Ayinda 677 Araci Trafikten Men Etti

Sakarya’da polis sorumluluk bölgesinde 2023 yili Ekim ayi içerisinde gerçeklestirilen denetimlerde 61 bin 887 araç kontrol edildi. Denetimlerde 677 araç trafikten men edilirken, 142 sürücünün ise ehliyetine el konuldu.

Sakarya 8 Kasım 2023 Çarşamba

Darbe Girisiminin Saniklari Son Savunmalarini Yapiyor

Yargitay’in, Sakarya’da Fetullahçi Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girisimine iliskin davada verilen mahkumiyet ve beraatlere iliskin bozma kararlarinin ardindan görülen durusmada "Anayasayi ihlal" suçundan agirlastirilmis mü

Sakarya 6 Kasım 2023 Pazartesi

Kültür Sanat Etkinliklerinde Kasim Takvimi Açiklandi

Sakarya Büyüksehir Belediyesi tarafindan gerçeklesen kültür sanat etkinliklerinde tiyatro gösterimlerinden konferanslara, söylesi ve imza günlerinden panellere, kadar farkli etkinlikler sanat dostlariyla bulusacak.

Sakarya 1 Kasım 2023 Çarşamba

Aile Gelisim Seminerleri Basliyor

Sakarya Büyüksehir Belediyesi tarafindan düzenlenen Aile Gelisim Seminerleri basliyor. Dr. Ferhat Aslan’in ‘Mutlu Ailelerin Sirlari’ni paylasacagi seminer, 4 Kasim Cumartesi saat 15.00’da Sosyal Gelisim Merkezi’nde gerçeklestirilecek.

Sakarya 1 Kasım 2023 Çarşamba

Kendilerini Jandarma Personeli Olarak Tanitip Para Topluyorlardi, Yakalandilar

Sakarya’da kendilerini jandarma personeli olarak tanitip, makbuz karsiligi paraya toplayan 3 süpheli jandarma ekiplerince yakalandi.

Sakarya 31 Ekim 2023 Salı

Esiyle Odun Keserken Elbisesi Traktörün Saftina Sikisti

Sakarya’nin Kocaali ilçesinde esi ile birlikte odun kestigi esnada elbisesi traktörün saftina sikisan ve agir yaralanan 59 yasindaki kadin, kaldirildigi hastanede hayatini kaybetti.

Sakarya 30 Ekim 2023 Pazartesi

Türkiye'nin Teknoloji Vizyonu Ele Alindi

SUBÜ Teknoloji Yarismalari Koordinatörlügü tarafindan "100. Yilda Türkiye’nin Teknoloji Vizyonu" konulu konferans düzenlendi. Konferansta gelecegin mühendislerinden beklenenler de konusuldu.

Sakarya 27 Ekim 2023 Cuma
 1  2  ...  32  33