Yetenek Sizsiniz Türkiye - Erkan Müftüoğlu Stand Up Gösterisi

Yetenek Sizsiniz Türkiye - Erkan Müftüoğlu Stand Up Gösterisi (Son Bölüm İzle)...Yetenek Sizsiniz Türkiye'de sergilediği performansı dışında yaptığı hareketlerle adından söz ettiren Erkan Müftüoğlu dün gece 2. tur performansını sergiledi. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Stand Up gösterisi yapan Erkan Müftüoğlu seyircilerden %18 oy alarak Yetenek Sizsiniz Türkiye'den elendi.
Son Dizisi Yetenek Sizsiniz Türkiye 


Acun Ilıcalı'nın sunduğu Star TV'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Programı'nda yarışan Erkan Müftüoğlu'nun performansı herkesi şaşırttı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ilk turunda stand-up gösterisi yapan Erkan Müftüoğlu 2. turda stand-up ve müzik ile şansını denedi ama solunu ve jüriyi etkilemeyi başaramadı Yetenek Sizsiniz Türkiye'den elendi.

BSG Grubu Salonu Kahkahalara Boğdu (İZLE)

Star Tv ekranlarında yayınlanan “Yetenek Sizsiniz Türkiye” de yarışmacılar finale yükselmek için tüm hünerlerini sergiledi. Grup BSG, Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin canlandırmasını yaparak hem salonu hem de jüri üyelerini kahkahalara boğdu.

Grup BSG Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki 2. tur performansı ile seyirciyi etkileyerek %87 oy alarak bir üst tura yükseldi.

Son Dizisi Hakkında
Ertesi gün yedi yaşına basacak olan oğulları Ömer'i, Aylin'in anne ve babasına emanet eden genç çift, baş başa geçirecekleri romantik gecenin heyecanıyla eve gelir. Zamansız gelen bir misafir, bu romantik kaçamağı bölecektir… Selim'in en yakın arkadaşı Halil, gecenin geç saatlerinde Aylin ve Selim'in evinin kapısında belirir… Çocuk yaşta ailesini kaybeden Selim, en yakın arkadaşı Halil'le beraber büyümüştür. Selim ve Aylin'in ailesinin bir parças...
devamı
Yetenek Sizsiniz Türkiye Hakkında
Yetenek Sizsiniz Türkiye, 10 Ekim 2009'da Show TV'de yayınlanmaya başlayan Acun Medya tarafından yapılan yetenek yarışması. 2012'de Acun Medya olarak Show TV ile yollarını ayırma kararı alan Acun Ilıcalı, diğer iki yapımıyla birlikte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin de Star TV'ye geçtiğini duyurdu. 13 Eylül 2014 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı'nın kendisine ait olan kanalı Tv8'de yayın hayatına devam etmektedir....
devamı
18 Ocak 2013 Cuma günü yayınlandı