Yetenek Sizsiniz Türkiye Atalay Demirci: Komedi Filmi Yapmayı Düşünüyorum

Yetenek Sizsiniz Türkiye Atalay Demirci: Komedi Filmi Yapmayı Düşünüyorum İzle... Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birincilik ipini göğüsleyen Atalay Demirci, seviyeli espri yapma konusunda özel bir çaba harcamadığını söyledi. Demirci, ' Sahneye çıktığım zaman, siz annenizle gelmiş olabilirsiniz gösteriye. Benim yapacağım espriden ikinizin de utanmaması lazım. Ben böyle tercih ediyorum.” dedi.
Doktorlar Dizisi Avrupa Beşir Atalay Yetenek Sizsiniz Türkiye Atalay Demirci 


ATALAY DEMİRCİ FİNAL STAND-UP GÖSTERİSİ 'İZLE'

Atalay Demirci, yarışmada birinci olduktan sonra tıp bayramı sebebiyle ilk gösterisini doktorlara yaptı. Önceden doktorlara söz verdiği için tıp bayramında sahne aldığı belirten Demirci, Cihan'ın sorularını cevapladı. Öğretmenlere ve doktorlara gösteri yapacağı zaman üzerinde biraz daha durduğunu belirten Demirci, ' Senelerdir öğretmenler gününde öğretmenlere, tıp bayramında doktorlara gösteri yapıyordum. 'Hayır' diyemedik. Doktorlar çok yoğun oldukları için nadiren eğlenen insanlar.” ifadelerini kullandı.

Yarışmadan sonra çok yoğun bir süreç yaşadığını belirten Demirci, ' Önemli bir televizyon yarışmasında önemli bir netice aldık. Dolayısıyla şu an hem medyanın ilgisi, hem insanların teveccühü son derece iyi. Planlamada, kurgu yapmada zorlanıyoruz biraz. Onun haricinde her şey çok iyi. ' diye konuştu.

Seviyeli espri yapma konusunda soruya Demirci, ' Bu tarz espri için ayrı bir çaba sarf etmiyorum. Nasıl yaşıyorsam sahnede de öyle konuşuyorum. Seviyeli-seviyesiz espriye pek katılmıyorum. Bu biraz benim tercihim. Sahneye çıktığım zaman, siz annenizle gelmiş olabilirsiniz gösteriye. Benim yapacağım espriden ikinizin de utanmaması lazım. Bu benim mizaha bakışımla ya da ülkenin mizaha bakışıyla ilgisi yok. Şahsen tercih ettiğim bir konu. Bu konuşuluyor ama ben böyle tercih ediyorum.” cevabını verdi.

'ALLAH BAHA'NIN BAHTINI AÇIK ETSİN!'

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının ikincisi olan küçük Baha ile görüştüklerini ifade eden Demirci, ”Baha ile öncesinde de görüşüyorduk. Çok tatlı bir çocuk. Ben onu ısırmak isterken o köşe bucak kaçıyordu. Allah bahtını da açık etsin! nazarlardan korusun! Hep dua ediyoruz. Çok yetenekli, çok yoğun ilgi var. Birden bu ilgi kesilebilir ve psikolojik olarak bocalayabilir diye benim endişelerim oldu. Ama İnşallah hayırlısı olur.” diye temennilerde bulundu.

Senaryo yazıp komedi filmi çekme planlarının olduğunu söyleyen Demirci, “Yakın zamanda 'Kel Alaka' diye yeni bir gösterimiz var. Nisan, Mayıs ayında Avrupa turnesiyle başlayacak. Ondan sonra da ileriye yönelik bir sinema projesi kafamda var. Senaryolaştırıp bir komedi filmi yapmayı düşünüyoruz. ' şeklinde konuştu.Yetenek Sizsiniz Türkiye Hakkında
Yetenek Sizsiniz Türkiye, 10 Ekim 2009'da Show TV'de yayınlanmaya başlayan Acun Medya tarafından yapılan yetenek yarışması. 2012'de Acun Medya olarak Show TV ile yollarını ayırma kararı alan Acun Ilıcalı, diğer iki yapımıyla birlikte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin de Star TV'ye geçtiğini duyurdu. 13 Eylül 2014 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı'nın kendisine ait olan kanalı Tv8'de yayın hayatına devam etmektedir....
devamı
Atalay Demirci Hakkında
Ankara Yenimahalle Ticaret Lisesi Mezunu. 30 Mayıs 1999 tarihin de ilk kez sahneye çıkan Demirci 30 Haziran 2008 tarihi itibariyle Dünya Radyo ve Ankara Sanat Evi bünyesinde Toplam 1689 kez sahneye çıktı ( 0 RH Pozitif Stand_up Show ve Ortaya Karışık Tiyatro Oyunuyla ) Türkiye’nin dört bir yanında Kars’tan İzmir’e, Muş’tan Aydın’a ülkeyi karış karış gezen Demirci Türkiye’de sadece Erzurum,Hakkari,Iğdır ve Ardahan da gösteri yapmamıştır İlçelerl...
devamı
21 Mart 2013 Perşembe günü yayınlandı