Türkiye'de Fenerbahçe düşmanlığı var

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol yorumcusu Ahmet Çakar Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ın maç sonrası yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.
Ahmet Çakar Fenerbahçe Gaziantepspor İbrahim Kızıl Beyaz Futbol 


Felipe Melo'nun maç içerisinde kart görmesi gerektiğini söyleyen Çakar, aynı nedenle Fenerbahçe'ye kaybettikleri maç sonrası sert açıklamalarda bulunan Kızıl'ı Fenerbahçe düşmanlıyla suçladı.

FENERBAHÇE DÜŞMANLIĞINI ANLIYORUM

İbrahim Kızıl'ın Fenerbahçe maçından sonra veryansın ettiği, Galatasaray maçından sonra aynı tepkiyi göstermediğini söyleyen Çakar “Sayın İbrahim Kızıl Antep başkanı bugün düzgün konuştu. Oysaki aynı Antep başkanı, İstanbul'da Fenerbahçe'ye 86. dakika da hatalı bir penaltıyla maçı kaybettiklerinde ortalığı yangın yerine çevirmiş, telefonla buraya bağlanmış, çok sert davranmıştı. Fakat bugün öyle bir konuşuyor ki! Yani olabilir gibi. Türkiye'de birçok takımda Fenerbahçe düşmanlığını vücut dilinden anlıyorum.”dedi.

BEYAZ GAZETE

Ahmet Çakar Hakkında
Çakar, hakemlik kariyeri boyunca 100’ün üzerinde uluslararası maç ve derbi karşılaşması yönetti. Avrupa Şampiyonası'nda üst düzey maç yönetmiş tek Türk hakemidir. Hakemlik kariyerini noktaladıktan sonra gazete, köşe yazarlığının yanısıra radyo ve TV'de yorumculuk yapmaktadır. Uzun süre Telegol programında yorumculuk yapan Ahmet Çakar, 2002 yılında Mecidiyeköy'de Profilo Alışveriş Merkezi'nin arkasında bulunan sağlık ocağından çıkarken vurulmuşt...
devamı
Beyaz Futbol Hakkında
Haftanın nefes kesen tüm maçları, teknik direktör ve oyuncuların performansları, şampiyonluk yarışındaki son durum, futbol dünyasının duayenleri tarafından yorumlanıyor. BEYAZ FUTBOL Cumartesi günleri 23.30'da ERTEM ŞENER ve SİNAN ENGİN'in yorumlarıyla ile; Pazar günleri ise yine aynı saatte AHMET ÇAKAR, SİNAN ENGİN, ABDÜLKERİM DURMAZ, RASİM OZAN KÜTAHYALI ve ERTEM ŞENER'in yorumlarıyla Beyaz TV ekranlarında…...
devamı
27 Nisan 2015 Pazartesi günü yayınlandı