Sacit Aslan: Cemil İpekçi hayatının en büyük tuzağına düştü

Ünlü magazinci Sacit Aslan, Bu Tarz Benim yarışmasında jüri olan Cemil İpekçi için, 'Para nelere kadir. Hayatının en büyük tuzağına düşmüş. Kendi kendini tuzağa düşürmüş' dedi.
Metin Şentürk Sacit Aslan Cemil İpekçi Bu Tarz Benim Yarışması Mesut Yar 


CNN Türk ekranlarında yayınlanan Mesut Yar'la Burada Laf Çok programının dün geceki konukları Sacit Aslan, Metin Şentürk ve Seda Akgül'dü.

Programda bir ara Bu Tarz Benim yarışmaları tartışıldı. Mesut Yar, programına üç hafta önce konuk olan Cemil İpekçi'nin yaptığı açıklamaları anımsattı.

Cemil İpekçi Hakkında
Remzi Cemil İpekçi (D. 5 Ağustos 1948), Türk moda tasarımcısı. İstanbul doğumlu olan sanatçının baba tarafı Selanikten gelmiş, annesi ise Safranbolu Yörük Köyü'nden Çeyrekgillerdendir. Aynı aileden ünlü Soprano Leyla Gencer'in akrabasıdır. Baba tarafından İsmail Cem ve Abdi İpekçi ile kuzendir. 5 yaşından beri kesintili olarak İstanbul'da yaşamaktadır. İngiltere'deki Royal Academy of Art (Kraliyet Sanat Akademisi) 1971 yılında mezun oldu. 1...
devamı
Bu Tarz Benim Yarışması Hakkında
Bu Tarz Benim Nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır, en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı ekranların en tarz programı "Bu Tarz Benim", hafta içi her gün yeni bölümleriyle, Cumartesi günü ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de! Yapımcılığını Production House’un sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışma...
devamı
12 Şubat 2015 Perşembe günü yayınlandı