O Ses Türkiye - Hadise ve Murat Boz Yarışmacıları Ayakta Alkışladı

O Ses Türkiye Son Bölüm, Samet Nohut, Mehmet Bilgi ve Filiz Aydın'ı Hadise ve Murat Boz Ayakta Alkışladı... O Ses Türkiye yarışmasının dün akşam yayınlanan son bölümüne Samet Nohut, Mehmet Bilgi ve Filiz Aydın'ın düellosu damgasını vurdu. Bülent Ersoy'un 'Kor' şarkısını seslendiren üçlü jüri üyelerinin beğenisini topladı. Hadise, O Ses Türkiye'deki yoluna Samet Nohut ile devam etme kararı aldı.
Son Dizisi Hülya Avşar Murat Boz O Ses Türkiye Bülent Ersoy 


Star TV ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye renkli anlara sahne olmaya devam ediyor.

O Ses Türkiye Jüri Üyesi Hadise, duello için Mehmet Bilgi, Samet Nohut ve Filiz Aydın'ı tercih etti. Bülent Ersoy'un 'Kor' şarkısını seslendiren yarışmacıları Murat Boz ve Hadise ayakta alkışladı.

Hadise, O Ses Türkiye'deki yoluna Samet Nohut ile devam etme kararı aldı.

O Ses Türkiye'de Erkam Aydar fırtınası!
(İZLE)


Erkam, hem sesi hem de yakışıklılığıyla jürinin ve izleyenlerin dikkatini çekti. Erkam Aydar ve Gülşah Sargın'ın düellosunda kazanan Erkam oldu.

Hülya Avşar ve Hadise, Erkam'a iltifatlar yağdırdı. O Ses Türkiye'de Gülşah ile duelloya çıkan Erkam, sesinden çok yakışıklılığı ile övgü aldı. Hülya Avşar ve Hadise'den ' O kadar yakışıklısın ki, şarkıya değil sana baktık ' iltifatları geldi.
Son Dizisi Hakkında
Ertesi gün yedi yaşına basacak olan oğulları Ömer'i, Aylin'in anne ve babasına emanet eden genç çift, baş başa geçirecekleri romantik gecenin heyecanıyla eve gelir. Zamansız gelen bir misafir, bu romantik kaçamağı bölecektir… Selim'in en yakın arkadaşı Halil, gecenin geç saatlerinde Aylin ve Selim'in evinin kapısında belirir… Çocuk yaşta ailesini kaybeden Selim, en yakın arkadaşı Halil'le beraber büyümüştür. Selim ve Aylin'in ailesinin bir parças...
devamı
Murat Boz Hakkında
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde doğdu, ilköğrenimini burada tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşti. 1999 senesinde Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü’nü burslu olarak kazandı ve 2003 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümü’nde eğitimine devam etti. Aynı yıllarda başta Tarkan olmak üzere, birçok sanatçıya albüm ve konserlerinde vokallik yaptı. Sanatçı, 2006 yılında yayınladığı ilk single çalış...
devamı
O Ses Türkiye Hakkında
O Ses Türkiye, birçok ülkede The Voice adı ile yayınlanan ve 10 Ekim 2011'de Türkiye'de Show TV'de yayınlanmaya başlanan, 2012–2013 sezonu için Star TV ile anlaşan ve 2013–2014 sezonu için tv8 de format değiştirerek adı O Ses Çocuklar olan yaşları 7-14 arasında değişen çocukların yarıştığı yapımcılığını Acun Medya’nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, ses yarışması programıdır. Yarışmanın kuralları O Ses Türkiye programında dört jüri ve bi...
devamı
11 Aralık 2012 Salı günü yayınlandı