Nihal Candan ve Gülay Hançer İşte Benim Stilim'e veda etti

En çok izlenen yarışma programlarından İşte Benim Stilim'de, dün akşam eleme değil; elemeler oldu. İşte Benim Stilim, dün gece büyük bir heyecana tanık oldu, İvana Sert'in dansı ise yarışmaya renk kattı.
İvana Sert Yılmaz Morgül İşte Benim Stilim 


İşte Benim Stilim 27 Mart eleme gecesinde, Nihal Candan elenen ilk isim oldu. Jüri adeta ağız birliği yapmışçasına bir kişi hariç hepsi 'Candan elensin' dedi. Programın konuğu Yılmaz Morgül de Candan'ın ismini söyleyen jüriler arasında yer aldı.

İşte Benim Stilim'de bir ilk yaşandı ve ilk kez bir gecede iki yarışmacı elendi. Yarışmanın rüküşler kraliçesi Nihal Candan ile gurbetçi kızı Gülay Hançer elendi.

İvana Sert Hakkında
Ivana Sert 25 Ekim 1979 yılında Sırbıstan Belgrad da dünyaya gelmiştir. Boy ve kilosuna bakacak olursak, 1,67 metre boyunda 55 kilodur. Şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir. 2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur. Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde bo...
devamı
28 Mart 2015 Cumartesi günü yayınlandı