İşte Benim Stilim'de Sima - Serpil Gülşah kavgası

İşte Benim Stilim'de yarışmacı Sima yine ortalığı karıştırdı. Serpil Gülşah, Sima'nın eleştirileri üzerine sinirlerine hakim olamadı, hüngür hüngür ağladı.
Kemal Doğulu Nur Yerlitaş Öykü Serter İvana Sert İşte Benim Stilim 


TV8 ekranlarında yayınlanan Öykü Serter'in sunduğu Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun jüri olduğu İşte Benim Stilim'in dünkü bölümünde yine gergin anlar yaşandı.

Sima'nın, ' Gülşah'ın gala gecesinde Sinem'in ismini vermesi beni şok etti. Bunun kendi fikri olduğunu düşünümüyorum. Tümay ile hiç yıldızları barışmamıştı. Nedense gala gecesinden sonra Tümay'la şakalaşır oldular, kuaförde taklitler yapmaya başladılar. İkisi bir grup yapmışlar ve insanları etrafına toplamayı seviyorlar ' açıklamaları Serpil Gülşah'ı adeta çıldırttı.


İvana Sert Hakkında
Ivana Sert 25 Ekim 1979 yılında Sırbıstan Belgrad da dünyaya gelmiştir. Boy ve kilosuna bakacak olursak, 1,67 metre boyunda 55 kilodur. Şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir. 2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur. Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde bo...
devamı
29 Nisan 2015 Çarşamba günü yayınlandı