Görme engelli yarışmacı izleyenleri ekrana kilitledi!

Kim Milyoner Olmak İster'e katılan görme engelli yarışmacı 125 bin liralık soruya kadar geldi ve izleyenleri ekrana kilitledi.
Uluslararası Uzay İstasyonu Uzay İstasyonu Murat Yıldırım Uluslararası Kim Milyoner Olmak İster 


Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yaptığı yarışmada 60 bin lira değerindeki ' Hangi hayvanın vücudundaki kan basıncı diğerlerinden daha yüksektir? ' sorusunda yüzde 50 joker hakkını kullanan yarışmacı, mantık yürüterek zürafa yanıtı verdi ve 125 bin liralık soruya kadar geldi.

125 bin lira değerindeki ' Uluslararası Uzay İstasyonu'nda hangi elektrikli eşya astronotlar ve kozmonotlar tarafından kullanılmaktadır? ' sorusunda çekilme kararı alarak yarışmadan 60 bin liralık ödülle ayrıldı.

SOSYAL MEDYADAN DESTEK YAĞDI: Görme engelli yarışmacının performansı sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Bir çok hesaptan destek mesajları atıldı.
Murat Yıldırım Hakkında
Tiyatro ve Müziğe ilgi duyan Yıldırım okulda tiyatro bölümüne girerek oyunculuğa adım attı.3 Yıl amatör olarak tiyatro yapan oyuncu, tiyatro bölümündeki arkadaşları vasıtasıyla televizyon’a adım attı. İlk kez “Ayrılsakda Beraberiz” dizisinde oynayan oyuncu 4 sene sonra Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve 11 bölüm yayınlanan “Ölümsüz Aşk” dizisinde Sedat karakterin oynadı. Oynadığı Dizi ve Sinema Filmleri 2012 Suskunlar :Ecevit 2009- Aşk ve Ceza : Savaş...
devamı
20 Aralık 2017 Çarşamba günü yayınlandı