Ebru Şallı'nın adının karıştığı ihanet skandalı bir bebeğin ölümüne neden oldu

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş'un yasak aşkı bir bebeğin ölümüne neden oldu.
Beyazgazete Beyaz Gazete Beyaz Tv Ebru Şallı 


Uğur Akkuş'un eşi Gonca Derin Akkuş, sadece Beyaz Gazete'ye yaptığı özel açıklamada çarpıcı sözler sarf etti ve ' 9 haftalık hamileyim ama bebeği aldıracağım. Bu ihanete ve yaptıkları ortak açıklamaya daha fazla dayanamayacağım! ' dedi.

Ömür Varol, çok konuşulacak röportajı ekrana taşıdıktan bir süre sonra acı haberi de duyurmak zorunda kaldı. Gonca Derin Akkuş, dediğini yapmış ve 9 haftalık bebeğini aldırmıştı. Bu dakikadan sonra yayına bağlanan seyirciler farkı tepkiler gösterdiler... Ekran başında yıkılan izleyicilerden bazıları ihanete uğrayıp çocuğunu aldıran Gonca Derin Akkuş'u haklı bulurken bazıları da tepki gösterdi.

İşte ses getirecek o röportaj ve acı haberin paylaşıldığı o an!
Beyaz Gazete Hakkında
Günün sıcak gelişmeleri ve çarpıcı haberleriyle hafta içi her gün saat 13:30'da, canlı yayında Beyaz TV'de!...
devamı
Ebru Şallı Hakkında
1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi' bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır. Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi'de bir süre rol aldı. Harun Tan'la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars ad...
devamı
20 Temmuz 2017 Perşembe günü yayınlandı