Bu Tarz Benim Karıştı... Müge Ökmen stüdyoyu terketti

Show TV Bu Tarz Benim yarışmasında kriz üstüne kriz yaşanıyor. Serpil Cansız 'ın diskalifiye olmasının ardından bu kez de Müge Ökmen stüdyoyu terketti. Aygün Aydın ile tartışan Müge Ökmen,Ebru Akel 'den de fırça yiyince 'Beni eleyin ben gidiyorum' deyip stüdyodan çıktı gitti.
Bu Tarz Benim Yarışması 


Show TV'deki Bu Tarz Benim kızlarının stüdyoyu terketme atraksiyonları artık kabak tadı vermeye başladı. Aynı hafta içinde ikinci kez yayını terketme krizi patladı. Serpil Cansız hatırlanacağı gibi yayını terketmiş ardından da Bu Tarz Benim jürisi tarafından diskalifiye edilmişti.

Bu Tarz Benim 'de kez Müge Ökmen aynı şeyi yaptı. Bir Aygün Aydın ile tartışan Müge Ökmen spiker Ebru Akel 'den de sert tavır görünce bastı gitti.

Müge Ökmen,'Beni eleyin ya... ben istemiyorum ya... Bundan sonra ne olursa olsun ben artık gidiyorum' dedi ve stüdyodan ayrıldı.
Bu Tarz Benim Yarışması Hakkında
Bu Tarz Benim Nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır, en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı ekranların en tarz programı "Bu Tarz Benim", hafta içi her gün yeni bölümleriyle, Cumartesi günü ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de! Yapımcılığını Production House’un sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışma...
devamı
6 Şubat 2015 Cuma günü yayınlandı