Bu Tarz Benim Jürisi Kemal Doğulu, Almila Kuroğlu'nu Stüdyoda Kovaladı!

Bu Tarz Benim'in dünkü bölümünde eğlenceli anlar yaşandı. Yeni sezonun TV8'de bomba gibi devam eden moda yarışması izleyenleri yine ekran başına kilitkledi.
Kemal Doğulu Nur Yerlitaş Öykü Serter Bu Tarz Benim Yarışması İvana Sert 


Konseptini sergilemek için sahneye çıkan Almila Kuroğlu büyük bir şokla karşılaştı. Uzun saçlarıyla dikkat çeken Almila, jüri üyesi Kemal Doğulu'ya ''Saçlarım güzel mi'' diye sordu. Makası eline alan Doğulu, Almila'yı stüdyoda kovaladı.

Almila'ya büyük bir şaka yapan Kemal Doğulu, ''Ben bu saçlara kıyar mıyım. Delirdin heralde. Saçlarının hayranıyım kıymam onlara. Çok güzel saçların çok güzel. Onlara makas atanın ellerini kırarım'' dedi.

Bir diğer jüri üyesi Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu'ya Almila'nın kıyafetine yırtmaç yapması istedi. Tekrar eline makası alan Doğulu, Almila'nın eteğini kesti.

Bu Tarz Benim Yarışması Hakkında
Bu Tarz Benim Nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır, en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı ekranların en tarz programı "Bu Tarz Benim", hafta içi her gün yeni bölümleriyle, Cumartesi günü ise heyecan dolu ‘Eleme Gecesi’ ile Show TV’de! Yapımcılığını Production House’un sunuculuğunu ise Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışma...
devamı
İvana Sert Hakkında
Ivana Sert 25 Ekim 1979 yılında Sırbıstan Belgrad da dünyaya gelmiştir. Boy ve kilosuna bakacak olursak, 1,67 metre boyunda 55 kilodur. Şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir. 2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur. Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde bo...
devamı
21 Ocak 2015 Çarşamba günü yayınlandı