Beyaz Show'da sürpriz evlenme teklifi

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Beyaz Show yine ilginç anlara sahne oldu. Beyazıt Öztürk ekibinde görev yapan personelleri sahneye davet etti.
Beyazıt Öztürk Beyaz Show 


Ceren isimli personel Beyaz'a ' Ben büyük oynuyorum benim hayalim orası Beyazıt bey ' dedi. Bunun üzerine Beyazıt Öztürk personeline ' Ben de büyük oynuyorum. ' deyip canlı yayında personelini kovdu.

Canlı yayında yaşanan olay elbetteki bir şakadan ibaret olsa da Beyazıt diğer personeli olan Zişan'a hayatının şokunu yaşattı. Genç kızın sevgilisiyle daha önce işbirliği yapan Beyaz, sevgilisini sahneye davet etti.

Sevgilisi genç kıza canlı yayında evlenme teklifi ederken, genç kız büyük bir şok yaşadı ve uzun süre kendine gelemedi.
Beyazıt Öztürk Hakkında
Babasının polis olması nedeniyle, ilk ve orta öğrenimini Anadolu'nun farklı illerinde tamamladı. O zamanlar iki aşamalı olarak yapılan üniversite giriş sınavının ilk aşamasını geçip ikincisini kazanamayınca, resim yeteneğini değerlendirebileceği düşüncesiyle güzel sanatlara yöneldi.Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Seramik-Heykel bölümünü kazandı. Aynı zamanda lisanlı basketbolcu olan Öztürk, üniversite eğitimini sürdür...
devamı
20 Mayıs 2017 Cumartesi günü yayınlandı