Nagehan Alçı'dan dikkat çeken CHP iddiası

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, 24 Haziran'da gerçekleştirilecek olan erken seçimde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olarak İlhan Kesici'yi aday göstereceğini iddia etti.
İlhan Kesici Cumhurbaşkanı Habertürk Nagehan Alçı 


SAĞ KESİMDEN DE OY ALABİLECEK BİR İSİM

Nagehan Alçı 'Benim gördüğüm kadarıyla CHP yüzde 90 olasılıkla İlhan Kesici'yi aday çıkaracak diye düşünüyorum. Çünkü İlhan Kesici'yi çok geniş bir tabana hitap edebilecek sağ kesimden de oy alabilecek bir isim olarak görüyorum' dedi.

KILIÇDAROĞLU SANDIKTAN ÇIKMAZSA LİDERLİĞİ TARTIŞMAYA AÇILIR

Kılıçdaroğlu'nun aday olmayacağını düşündüğünü söyleyen Alçı 'Şayet Kılıçdaroğlu'nun sandıktan çıkmaması durumunda sonradan partiye milletvekili olarak dönmek vesaire gibi komplikasyonlar da var ve tabiki çok ciddi bir tartışma açılacaktır. CHP genel başkanının parti liderliği dolayısıyla Kılıçdaroğlu değil ben İlhan Kesici'ye yüzde 90 olasılık veriyorum' ifadelerini kullandı.
Nagehan Alçı Hakkında
Hürriyet'in dış haberler servisinde staj yaparak gazetecilik kariyerine başladı. Daha sonra 32. Gün'de ve Avusturya'daki bir televizyon kanalında stajlarını sürdürdü. Alçı, Show TV dış haberler departmanında çalıştıktan sonra Akşam gazetesine geçti. Alçı Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapıyor. Aralık 2010'da köşe yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ile evlendi. Nagehan Alçı, aynı zamanda Beyaz Tv'de gündeme ilişkin konuları değerlendiriyor. ...
devamı
18 Nisan 2018 Çarşamba günü yayınlandı