Melih Gökçek'ten Şok İddia!

Yeni iddialar için CHP'nin bir hazırlığı var. Önümüzdeki günlerde bazı iddialarda bulunacaklar. Marjinal grupları ortaya dökecekler. O marjinal gruplar sokakta yalnız kalınca halk artık itibar etmiyor onlara. Bunların yerine birilerini katmak lazım. Bunun için de Büyük birlik Partisi'ndeki ülkücü kardeşlerimiz sokağa dökmek maksadıyla özellikle rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'yla ilgili Başbakan'ın güya birtakım söylemleri olduğuna dair ses bandı piyasaya sürüleceği ısrarla söyleniyor.
Başbakan Muhsin Yazıcıoğlu Melih Gökçek 


Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün bizzat Başbakan Erdoğan'la irtibatlaştıracaklar. Öyle bir komplo hazırlanıyor. Nerden biliyorsunuz derseniz, bu tip şeyle çıkmadan önce çok fazla dillendiriliyor. Bu da çok dillendirildi. Bu da çok dillendirildiğine göre olabilir mi? Evet olabilir. Gaye marjinal grupların yerine ülkücü kardeşlerimizi kullanmak. Bunda da başarılı olamayacaklar. İnanıyorum.
Melih Gökçek Hakkında
Melih GÖKÇEK, 20 Ekim 1948 tarihinde Ankara Keçiören'de doğdu. Babası avukat, annesi ev hanımıydı. Üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuğu olan Gökçek beş yaşına kadar Başkent Ankara'da ikamet etti. Babasının işi dolayısıyla Gaziantep’e taşınan Gökçek, ilk, orta ve lise eğitimini Gaziantep‘te tamamladı. 1967 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni kazanınca tekrar Ankara’ya yerleşti. Mülkiye’den sonra Gazi Üniversitesi Gazeteci...
devamı
6 Mart 2014 Perşembe günü yayınlandı