Fox TV muhabiri Bahçeli'yi kızdırdı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile yaptığı görüşme sonrası gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Şentop Türkiye Ak Parti Devlet Bahçeli 


Bahçeli, Fox TV muhabirinin AK Parti'nin talebi İstanbul'da seçimlerin yenilenmesi, sizin söylediğiniz erken genel seçim değil mi? sorusuna Siz Fox olarak hiç bir şeyi doğu anlamıyorsunuz. Sizin sorunuza da cevap vermek istemiyorum. Usandırdınız artık. Tabi ki İstanbul'u kast ediyoruz, Türkiye'yi kast etmiyoruz. Ama siz Fox olarak bir tilkilik yapıyorsunuz kendinize göre karıştırıyorsunuz ortalığı ' cevabını verdi.
Devlet Bahçeli Hakkında
1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlköğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Devlet Bahçeli, üniversite öğrenimini Ankara İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinde yapmıştır. Başlangıcından itibaren Ülkücü Hareket'in her kademesinde görevler üstlenerek Büyük Ülkü Davası'na hizmet etti. Devlet Bahçeli, 1967 yılında Ankara İktisadi ve Ticari ilimler Ak...
devamı
9 Nisan 2019 Salı günü yayınlandı