Bayburt Belediyesinde devir teslim töreni - BAYBURT

- Bayburt Belediyesinde devir teslim töreni - Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci'nin belediye önüne gelmesi - Dua edilmesi - Hükmü Pekmezci'nin başkanlık makamında konuşma yapması - Eski Başkan Mete Memiş'in şehrin anahtarını Hükmü Pekmezci'ye teslim etmesi Bayburt Belediyesinde devir teslim töreniBAYBURT (AA) - Bayburt 'ta MHP'den Belediye Başkanı seçilerek mazbatasını alan Hükmü Pekmezci göreve başladı.
Belediye girişinde personel ve çok sayıda kişi tarafından karşılanan Pekmezci için kurban kesildi, dua okundu.Görevi sona eren Belediye Başkanı Mete Memiş, Pekmezci'yi ve beraberindekileri belediye önünde karşıladı ve birlikte başkanlık makamına geçildi.Burada Pekmezci'yi tebrik eden, görevinde başarılar dileyen ve şehrin anahtarını teslim eden Memiş, belediyenin bazı faaliyetleri hakkında bilgi verdi.Pekmezci, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, 15 yıl önce 7 oyla kaybettiği belediye başkanlığına Bayburt halkının teveccühü ile yeniden seçildiğini söyledi.

Bayburt halkının kendisine ve partisine olan güvenci nedeniyle teşekkür eden Pekmezci, "Kuşkusuz ki aldığımız bu görev önemli ve kutsi bir görev. Bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek durumunda olduğumuzun bilincindeyiz. Bayburt için güzel şeyler yapmak arzusundayız. İnşallah bunu başaracağız." dedi.
Pekmezci, gerek belediye meclis üyeleri gerekse de parti teşkilatlarıyla Bayburt halkına layık olabilmek adına gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını ifade ederek, "Gün gelecek bugün Sayın Mete Memiş'in bize emanet ettiğini bizden sonra geleceklere bizler emanet edeceğiz. Onun için bizler bu şehirde gönülleri vatan sevgisiyle dolu, gerçek manada vatanı sevenlerin bulunduğu bu şehirde onlara hizmet etmek kadar önemli bir görev kabul etmiyoruz. Allah nasip ederse bu 5 yıl içerisinde elimizden gelen o gayreti sarf edeceğiz. Bayburt 'u layık olduğu yere getirmek en büyük arzumuzdur." diye konuştu.
Devir teslim törenine MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, Milliyetçi Hareket Partisi MKYK üyesi İdris Aydın de eşlik etti.
Belediye Başkanlığı Kutsi Allah Devir Teslim 

Kutsi Hakkında
Kutsi, 16 Mart 1973 yılında Malatya'da doğdu. Kutsi'nin tam adı Ahmet Kutsi Karadoğan'dır. Ahmet Kutsi Karadoğan 1992 yılında kendi bestelerinden oluşan ufak bir albümle İstanbul'a gelmiş ancak bu dönemde Prodoktörlerin dikkatini çekmeyi başaramamıştır. Kutsi çalışmalarına devem ederek, Erol Köse'nin keşfi ile 2000 yılında "Aşk Payını Aldı" adlı ilk albümünü çıkarmıştır. Kutsi asıl kendini gösterdiği "Sana Ne" albümünü 2005 yılında çıkarmıştı...
devamı
5 Nisan 2019 Cuma günü yayınlandı