Ünlü Şarkıcı Teoman Fotoğrafçı Ayşe Kaya İle Dünya Evine Girdi (Rockçı Teoman Evlendi)

Ünlü Şarkıcı Teoman Fotoğrafçı Ayşe Kaya İle Dünya Evine Girdi (Rockçı Teoman Evlendi)... Ünlü şarkıcı Teoman, uzun zamandır birlikte olduğu Ayşe Kaya ile evlendi. Rock müziğin ünlü ismi Teoman, dün akşam fotoğrafçı Ayşe Kaya ile dünya evine girdi. İşte Teoman & Ayşe Kaya nikahından fotoğraflar...
Boğaziçi Üniversitesi Teoman Rock Şarkıcı 


Rock müziğin ünlü ismi Teoman, bu akşam fotoğrafçı Ayşe Kaya ile dün akşam saatlerinde evlendi.Ünlü şarkıcı Teoman, Boğaziçi Üniversitesi'nde tanıştığı ve uzun zamandır birlikte olduğu Ayşe Kaya ile nikah masasına oturdu. Les Ottomans Otel'de düzenlenen törene, aile bireyleri ve yakın arkadaşlarından oluşan 40 davetli katıldı. Basına kapalı gerçekleşen nikah töreninde Teoman'ın nikah şahidi menajeri Funda Sanlıman ve yakın arkadaşı Murat Pazarpaşı olurken, Ayşe Kaya'nın nikah şahidi ise yakın arkadaşı Ayşe Tiryaki oldu.

Ayşe ve Teoman'nın tanışıklıkları çok eskiye, 12 yıl öncesine dayanıyor. Uzun senelerini sevgili olarak geçiren çift, ayrı kaldıkları sürecin üzerine ani bir evlilik kararı aldı. Çift, Nişantaşı'nda yaşayacaklarını ve balayına da gitmeyeceklerini açıkladı.

Çiftin mutluluklarının yanı sıra ailelerinin, özellikle de iki annenin sevinçleri gözden kaçmadı.
31 Aralık 2012 Pazartesi günü yayınlandı