Söylemezsem Olmaz - Emir Şaşmaz cinayeti senaryo muydu?

Söylemezsem Olmaz programı Emir Şaşmaz cinayetiyle ilgili tüm ayrıntıları gözler önüne sererken ortaya yine akılalmaz iddialar atıldı.
Söylemezsem Olmaz Vatansever Atilla Taş Nazlı Hamarat Erol Köse 


Tüm bunların bir kurgu olduğunu iddia eden anneye Emir Şaşmaz'ın bir dönem arkadaşı olan Berk Ercan ve Erol Köse de destek verdi. Berk Ercan “Emir Şaşmaz şimdi oturmuş izliyordur bunlar sinema türünün bir oluşumudur. 2007 yılında tanıdım kendisini, zor bir durumda kalırsa kendisine ölü süsü vereceğini ve iade edilemeyeceği bir ülkede saklanacağını bana kendisi söyledi” dedi.

Erol Köse de “Emir çekirdek çitliyor bizi izliyor şu anda. Başka bir kız olsa ağzını da açmaz bir köşeye oturur, Vijdan Vatansever'in yaptıklarına bak. Bu bana tamamen bir komplo gibi geldi. Atilla Taş'tan öğrenmiştim ilk olarak ama Atilla bana yalan da konuşur.' dedi.


Söylemezsem Olmaz Hakkında
Arto, Yağmur Çevik ve Hande Sarıoğlu en yeni haberler ve en çarpıcı yorumlarla magazin gündemini belirleyecek! Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45'te Beyaz TV'de...
devamı
Atilla Taş Hakkında
Bu sırada okul müsamerelerinde düğünlerde şarkı söyleyip minik show'lara katılıyordu. Hep sahneyle ilgili bir şeyler yapmayı düşünürdü. Liseyi İstanbul Davut Paşa Lisesinde okurken üçüncü sınıfta Mersin'e göç kararıyla hayatı yeni bir yön kazandı buradan sonra eşi olacak İlkay Hanımla tanışıp ani bir kararla evlendi. Değişik işlerde çalışırken bir yandan da gazinolarda şarkı söylüyordu. Ciddi bir karar vermesi gerekiyordu ya kaderine razı olup ...
devamı
17 Ağustos 2015 Pazartesi günü yayınlandı