Ünlü şovmen Cem Yılmaz’dan evlilik esprisi: 'Siz gidin biz geliyoruz'

Seyircilerin görüntüsü
Televizyon Başarı Ödülü Defne Samyeli Muhabir Erken Evlilik 

-Defne samyelinin salondaki görüntüsü
-Tıklım tıklım dolan salondan görüntü
-Salonda yer bulamayanların dışarıdan barkovizyondan söyleşiyi takip etmeleri
-Cem Yılmaz ve defne samyelinin arka kapıdan araca binişi ve açıklamaları

( ANTALYA ) Ünlü şovmen Cem Yılmaz’dan evlilik esprisi: "Siz gidin biz geliyoruz"- Cem Yılmaz birlikte olduğu Defne Samyeli ile evleniyor mu? ANTALYA

- Antalya’daki söyleşiye katılan Ünlü şovmen Cem Yılmaz, birlikte olduğu Defne Samyeli ile ilgili İzmir’de evlenecekleri söylentilerine esprili bir şekilde “Siz gidin biz geliyoruz oraya” cevabını verdi. Ünlü şovmen Cem Yılmaz, 55.Antalya Uluslararası Altın Portakal Film Festivali’ndeki söyleşisinde yüzlerce hayranıyla buluştu. Tıklım tıklım dolan salonda yer bulamayanlar Cem Yılmaz’ın söyleşisini salon dışına kurulan barkovizyondan takip etti. Ünlü yıldızı birlikte oldukları eski haber spikeri Defne Samyeli de yalnız bırakmayarak söyleşiyi ilk sıralardan izledi. Cem Yılmaz, kendisine sinemanın kapılarını açan ve ilk rol aldığı Herşey Çok Güzel Olacak’ filminin yönetmeni Ömer Vargı ve televizyoncu Yekta Kopan ile birlikte hayranlarını kahkahaya boğan bir söyleşiye imza attı. Söyleşinin ardından salonu terk edip, kendilerini bekleyen VIP minibüse binen Defne Samyeli çok iyi olduğunu söylerken evlilik sorusunu kibarca geçiştirip, korumalarına “kapıyı kapatın” diyerek araca bindi. Daha sonra gelen Cem Yılmaz magazin muhabirlerinin ısrarlı sorularını cevaplandırdı. 2019’un dolu dolu geçeceğini söyleyen Yılmaz, “Gelecek yıl Ocak’ta filmler çıkacak. Mart’ta da bir grup film var. Gösterilerle birlikte dolu dolu bir yıl olacak” dedi.
Gazetecilerin, “Bir dahaki ay çeşmede düğün olacağıyla ilgili haberler var doğru mu?“ şeklindeki sorusuna esprili bir şekilde, “Siz gidin biz geliyoruz oraya” diyerek, herkesi güldürdü. Ünlü Yıldızın yarınki final gecesinde sinemaya katkılarından dolayı “Yaşam boyu başarı ödülü” alacak.
4 Ekim 2018 Perşembe günü yayınlandı