Öğretmen Atamaları Şubat Ayında Mı?

Şubat atamaları olacak mı? Son dakika Şubat atamaları haberleri 2013 ile ilgili tüm detaylar. Öğretmen atamaları Şubat ayında olacak mı? Başbakan Erdoğan atama bekleyen öğretmenlere müjdeyi verdi:
Başbakan Cumhuriyet Katar Son Dizisi Cumhuriyet Gazetesi 


Başbakan Erdoğan atama bekleyen öğretmenlere müjdeyi verdi: Mazerete atamaları Şubat ayında yapılacak.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Katar ziyaretinin ardından soluğu bugün partisinin Grup Toplantısında aldı. Gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalar yapan Başbakan Erdoğan atama bekleyen öğretmenlere de müjdeyi verdi.

Başbakan Erdoğan mazaret atamalarının Şubat ayında gerçekleştirileceğini açıkladı.

YENİ KABİNEYİ DEĞERLENDİRİP BAHÇELİ'Yİ ELEŞTİRDİ

Kabine revizyonuyla ilgili değerlendirme yapan Erdoğan, ' Yavru muhalefet yorum yapıyor, taziyelerini bildiriyor. Önce Bahçeli nerede durduğunu çok iyi tespit etsin. Bu niyet okuyuculuğu bıraksın. Biz hangi arkadaşımızı nereye nasıl getireceğimizi iyi biliriz. Onun tavsiyelerine ihtiyacımız yok. Biz teklifi Cumhurbaşkanımıza yaparız, süreç devam eder. Dert başka. Dert AK Parti içinde soru işaretlerine neden olabilir miyiz? Senin gücün bizim birliğimizi bozmaya yetmez, önce kendine baksın ' dedi.

ANA DİLDE SAVUNMA

Ana dilde savunma hakkıyla ilgili düzenlemeye değinen Erdoğan şunları söyledi: ' Sanıklar kendilerini bildikleri en iyi dilde ifade edecekler. Kimse bunu sağa sola çekmesin. Her şeyden önce dik duruş çok önemli. Türkiye filanca şöyle not vermiş biz onlara bakarak yolumuza devam etmiyoruz. Biz insani değerlere bakarak yola devam ediyoruz. Dünyada en demokratik ülke neresidir diye sorun, ondan sonra da oraları bir inceleyin. Filanca kuruluş şöyle değerlendirme yapmış. Buna göre Türkiye'de teröre yardım yataklık yapanların elinde basın kartı. Şu anda cezaevinde. İçeride yatıyor ama neymiş basın görevlisiymiş. Basına karşı olumsuz yaklaşımımız olduğunu iddia ediyor. Uluslararası kuruluşlar sipariş üzerine rapor hazırlıyor. Haber kaynakları da sakat. Biz kendi göbeğimizi kendimiz keseriz. Birilerine bunu kestirmeyiz. '

YENİ ANAYASA

Erdoğan'ın yeni anayasa çalışmalarına ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı. Erdoğan, ' Yeni anayasa çalışmalarının Mart sonuna kadar neticelendirilmesini temenni ediyoruz. Mart sonuna kadar tamamlanmaması halinde AK Parti'nin çalışması Meclis gündemine taşınacak. Uzlaşma olmazsa yeni anayasa tasarısını referanduma götürürüz. Referandum gücünü yakaladığımız anda millete gideriz ' dedi.

' CHP İLE MHP YUMURTA İKİZİ '

Konuşmasında CHP'ye de yüklenen Erdoğan, ' Nerede şu Ergenekon gidip üye olacağım diyordu. Şimdi nerede bu DHKP-C üye olacağım der mi der. Siz dün neyseniz, bugün de aynısınız. CHP'li vekil kafatasına göre insanları ayrımcılığa tabi tutmaya başladı. Bize Hitler benzetmesi yapan Kılıçdaroğlu'na bu manşetleri ithaf ediyorum. Manşet: Milli şefimizle Führer arasında samimi tebrikler. Halep oradaysa arşın AK Parti grup salonunda. Bİr başka manşet, yine Cumhuriyet Gazetesi'nden. Faşist İtalya'ya selam. CHP'nin genlerinde ayrımcılık var. CHP ile Bahçeli'nin söylemleri birbirine çok benziyor. Bunlar yumurta ikizidir. Irkçılık tarih boyunca kabul görmemiştir, bundan sonra da görmeyecektir ' diye konuştu.

MAZERET ATAMASI ŞUBAT'TA YAPILACAK

Öğretmen atamalarıyla ilgili konuşan Erdoğan, ' Öğretmenlerin mazeret atamaları yılda bir kez yapılıyordu. Biz bu yıl Şubat ayında da öğretmenlerin mazeret atamalarını gerçekleştireceğiz. Şubat dönemi mazeret atamasına ilişkin ayrıntılar öğleden sonra duyurulacak ' dedi.

Son Dizisi Hakkında
Ertesi gün yedi yaşına basacak olan oğulları Ömer'i, Aylin'in anne ve babasına emanet eden genç çift, baş başa geçirecekleri romantik gecenin heyecanıyla eve gelir. Zamansız gelen bir misafir, bu romantik kaçamağı bölecektir… Selim'in en yakın arkadaşı Halil, gecenin geç saatlerinde Aylin ve Selim'in evinin kapısında belirir… Çocuk yaşta ailesini kaybeden Selim, en yakın arkadaşı Halil'le beraber büyümüştür. Selim ve Aylin'in ailesinin bir parças...
devamı
30 Ocak 2013 Çarşamba günü yayınlandı