Maske takmayan küçük kız eliyle ağzını kapattı, Vali Atay maske hediye etti

Vali Atay’ın örnek alışverişi
Pazarcı Alışveriş Ali Atay Küçük Kız Kız Çocuğu 

-pazaryerinde pazarcıların denetimi
-çocuklarla valinin bir araya gelmesi
-Vatandaşlarla maske konusunda görüşme
-Vali Atay’ın gözle seçip alışveriş yapması
-Kız çocuğu ile vali atayın maske diyoloğu

( DÜZCE ) DÜZCE

- İçişleri Bakanlığının korona virüs salgınına karşı ülke genelinde aldığı yeni tedbirler kapsamında, Aziziye Mahallesi’nde kurulan pazaryerinde Düzce Valisi Cevdet Atay ve beraberindekiler denetim yaptı. Vali Atay, pazaryerinde örnek alışveriş gerçekleştirdi. 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' sloganı ile ülke genelinde gerçekleştirilen korona virüs denetimlerinden birisi de her Perşembe günü Aziziye Mahallesi’nde kurulan Perşembe pazarında da denetim yapıldı. Düzce Valisi Cevdet Atay başta olmak üzere İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya’nın da eşlik ettiği denetimde pazarcılara maske takıldığı için teşekkür edildi. Düzce Valisi Cevdet Atay, pazaryerinde örnek alış veriş gerçekleştirdi. Ürünleri seçerken eldiven takılması gerektiğini belirterek alışveriş yapan Vali Atay, tezgahlarında eldiven bulunduranlara teşekkürlerini iletti. Pazaryeri’nde çeşitli dükkanlarda alış veriş yapan Vali Atay, ürünleri insanların gözleri ile seçmesi gerektiğini belirtti.
Kız çocuğu maske takmadığını fark edince, eliyle ağzını kapattı Vali Atay maske hediye etti Düzce Valisi Cevdet Atay denetimler esnasında vatandaşlarında maske takmalarından dolayı teşekkür ederken, pazaryerinde bir kız çocuğunun maske takmadığını fark etti. Kız çocuğuna, “ Hani senin masken diyince” kız çocuğunun annesi maske takmıyor dedi.
Kız çocuğu ise bu esnada ağzını eliyle kapatınca Vali Atay, “ Maske takman lazım ama” diyerek kız çocuğuna maske hediye etti. Denetimin ardından Düzce Valisi Cevdet Atay ve beraberindeki protokol üyeleri pazarcılara ‘hayırlı işler’ dileyip, pazaryerinden ayrıldı.
Ali Atay Hakkında
1999’da Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Krek adlı bir tiyatro topluluğunun kurucularından ve oyuncusu. Beyoğlu’ndaki Dulcinea’da "Adamlar" adlı bir gösteri yaptılar, İSM’de de "Op’la Zo’nun Dramı" adlı bir oyun oynadılar. Atay "Şapkadan Babam Çıktı" adlı dizide başarısız illüzyonist Maksut’u oynamıştır. Şu anda Leyla ile Mecnun adlı komedi dizisinde oynamaktadır. Filmografi [değiştir] Leyla ile Mecnu...
devamı
6 Ağustos 2020 Perşembe günü yayınlandı