Hababam Sınıfı oyuncusu son yolculuğuna uğurlandı

Muğdat Camii'nin görüntüsü
Cilt Kanseri Hastane Cenaze Akalan Cenaze Namazı 

-Cenazenin, çocukları ve sevenlerinin omuzlarında cami avlusunı getirilmesi
-Tabut başında dua edenlerden görüntü
-Tabuta Türk bayrağı ve Beşiktaş atkısının konulması
-Cenaze törenine katılanlardan görüntü
-Tabuttan görüntü
-Oğulları Gökhan ve Gürhan Şavlı'nın tabut başında görüntüleri
-Cenaze namazından görüntü
-Tabutun, sevenlerin omuzlarında camiden çıkarılması
-Cenaze aracına konulması
-Eşi Halime Şavlı'nın ağlarken görüntüsü
-Halime Şavlı'nın çocukları ve yakınları tarafından teskin edilmesi
-Cenaze aracının hareketi

( MERSİN )- Yakalandığı cilt kanseri hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden 'Hababam Sınıfı' oyuncularından Faruk Şavlı, Mersin'deki cenaze töreninin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Burdur'a uğurlandı MERSİN

- Yakalandığı cilt kanseri hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden 'Hababam Sınıfı' oyuncularından Faruk Şavlı (62), Mersin'deki cenaze töreninin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Burdur'a uğurlandı. Adana'da özel bir hastanede tedavi gördüğü sırada hayatını kaybeden Şavlı için bugün Muğdat Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Yaklaşık 17 yıldır Mersin'de yaşayan ve Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Mersin Şubesi'ne bağlı olarak saha komiserliği görevini yürüten Şavlı'nın cenaze törenine, eşi Halime, oğulları Gökhan ve Gürhan Şavlı ile mesai arkadaşları, sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tören sırasında oğulları Gökhan ve Gürhan Şavlı, üzerinde Türk bayrağı ve Beşiktaş atkısının bulunduğu babalarının tabutu başından bir an bile ayrılmazken, eşi Halime Şavlı ise uzun süre göz yaştı döktü. Faruk Şavlı'nın cenazesi, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası, sevenlerinin omuzlarında camiden çıkarılarak toprağa verilmek üzere Burdur'a gönderildi. Şavlı'nın cenazesinin yarın ikini namazına müteakip memleketi Burdur'da defnedileceği bildirildi.
Yakalandığı cilt kanseri hastalığı nedeniyle bir süredir Adana'da özel bir hastanede tedavi gören 'Hababam Sınıfı' oyuncularından Faruk Şavlı, dün öğle saatlerinde hayatını kaybetmişti. Faruk Şavlı, Hababam Sınıfı filminde 'Domdom Ali' karakteri ile tanınan Feridun Şavlı'nın kardeşi olarak biliniyordu.
25 Ağustos 2019 Pazar günü yayınlandı