Bomba süsü verilmiş paket paniğe neden oldu

Apartmandan görüntü
Polis Bomba İmha Uzmanı Apartman Yöneticisi Polis Ekipleri Irak 

-Polislerin görüntüsü
-Emniyet Müdürü ve Kaymakamın görüntüsü
-Kaymakamın kısa açıklaması
-Detaylar

( RİZE )- Rize’nin Ardeşen ilçesinde bir binanın girişine bırakılan üzerinde pillerin ve cep telefon ekranının olduğu paket ile ilgili incelemeler devam ediyor RİZE

- Rize’nin Ardeşen ilçesi Düz Mahalle’de bir apartmanın girişindeki bölüme bırakılan bomba süsü verilmiş paket korku ve paniğe neden oldu. Alınan bilgiye göre, ilçenin Düz mahalle Doğatepe Apartmanı’nda sabah saat 09.45 sıralarında apartman görevlisi şüpheli bir paket buldu. Üzerinde pillerin ve cep telefon ekranının olduğu paket ile ilgili apartman yöneticisine haber verilirken, bölgeye polis ekipleri çağrıldı. Polis ekiplerinin ilk incelemesinin ardından bölgeye Rize Emniyet Müdürlüğü’nden bomba imha uzmanı ekip istendi. Bomba imha uzmanı ekiplerinin incelemesi sürerken, olay yerine Rize Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu gelerek bilgi aldı. Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu, yaptığı kısa açıklamada, şüpheli bir paket olduğu ve incelemelerin sürdüğünü söyledi.

Bölgeye giden yollar trafiğe kapatılırken, polis ekipleri çevrede geniş güvenlik tedbirleri aldı. Mahalledeki gergin bekleyiş ise sürüyor.
17 Eylül 2020 Perşembe günü yayınlandı