- Bakanlar Akar ve Varank, “Türkler geliyor, Adaletin Kılıcı” film gösterimine katıldı.

Hulusi Akar salona giriş
Şehit Sinema Filmi Yerli Film Film Gösterimi Dernek Başkanı 

-Röportajlar

( İSTANBUL ) İSTANBUL

- 15 Temmuz Şehitleri anısına özel gösterim ile izleyicilerle buluşan “Türkler geliyor adaletin kılıcı” filmine Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank katılarak filmi 15 Temmuz Gazileri ile birlikte izlediler. Yapımcılığını ‘Diriliş Ertuğrul’ ve ‘Kuruluş Osman’ projeleri ile Türkiye’de dünyada büyük başarı kazanan Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği sezonun en iddialı yerli filmi ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, 17 Ocak’ta vizyona girmişti. 15 Temmuz şehitleri anısına özel gösterim olarak da “Türkler geliyor, Adaletin Kılıcı” sinema filmi için 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri anısına Meydan AVM’de özel bir gösterim düzenlendi.
Düzenlenen gösterime Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Filmin yapımcısı Mehmet Bozdağ ve oyuncuları, 15 Temmuz şehitler dernek başkanı Tarık Şebik katıldı.
Film gösterim öncesi oyuncular sevenleri ile buluşup bol bol fotoğraf çekindiler. Dombıra’nın bestekarı Arslanbek Sultanbekov gösterim öncesi Dombıra şarkısını ise izleyiciler için söyledi.

Film sırasında Elazığ’da olan deprem nedeniyle Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Filmin yapımcısı Mehmet Bozdağ daha sonrasında ayrıldı.
24 Ocak 2020 Cuma günü yayınlandı