Arnavutköy’de hırsızlar korkulu rüyaları oldu

Hırsızlık yapılan oda
Cumhuriyet Alışveriş Cumhuriyet Altını Semt Pazarı Darmadağın 

-Hırsızlık yapılan ev
-Hırsızların içeriye girdiği alan
-Ev Sahipleri RÖP.
-Diğer ve Genel Detaylar

( İSTANBUL ) -- 2 kez evleri soyuldu bütün birikimleri çalındı- Pazara gittiği sırada evini giren hırsızlar altınları çaldı İSTANBUL

- Arnavutköy’de semt pazarına giden bir kadın geri geldiğinde evinin dağıldığını bütün birikimlerinin çalındığını gördü. 2'inci kez evi soyulan Bolulu ailesi, hırsızların bulunması için yardım istedi. Olay, dün saat 16.00 sularında Arnavutköy İmrahor Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre Sevda Bolulu evin alışverişini yapmak üzere pazara gitti. Alışveriş yaptıktan sonra evine dönen Sevda Bolulu odaların darmadağın olduğunu ve bütün altınlarının çalındığını fark etti. Hemen eşi Gökhan Boluluya haber verdi. Gökhan Bolulu da evine geldiğinde büyük şok yaşadı. 2. kez evleri soyulan çift korkulu rüyaları haline gelen hırsızların bulunması için yardım istedi. Hiç kimse görmemiş yeter artık Pazara gidip geldiğinde eve hırsız girdiğini fark eden Sevda Bolulu, “Saat 15.30 gibiydi ben evimden çıktım pazara gittim, geri geldiğimde bir baktım eve hırsızlar girmiş. Kapı açık haldeydi ve yatak odamız darma dağındı bir sürü altınımız çalındı. Hiç kimse görmemiş, 17 tane altınım ve 3 metre kadar altın zincirimiz çalındı” ifadelerini kullandı. Burası tenha bir yer olduğu için rahat ediyorlar Evlerine 2. Kez hırsız giren Gökhan Bolulu, “Ben işyerindeydim çalışıyordum saat 15.30, 16.00 sularıydı. Eşim beni aradı pazara gideceğini söyledi daha sonra tekrardan aradı ve eve hırsız girdini söyledi hemen çıktım geldim. Polis içeriye girmememiz gerektiğini söyledi.

Olay yeri inceleme ekiplerinin geleceğini söylediler. Bizim evimize 2 senede 2 kere girdiler diğer komşularımıza da giriyorlar burası tenha bir yer olduğu için rahat ediyorlar herhalde. 17 tane cumhuriyet altınımız ve eşimin takıları çalındı yardım istiyoruz” şeklinde konuştu.
(BT-ÖFA
3 Haziran 2021 Perşembe günü yayınlandı