9 makamlı rektör skeç oldu

Ardahan Üniversitesi yerleşke görüntüsü
Sosyal Medya Rekor Fakülte Okul Müdürü Rektör 

- Sanatçı Onur Buldu “Ben bu beyefendiyi oynamıştım” paylaşımı
- Rektör Biber’in görevleri ve linkleri
- Rektörün fotoğrafı

( ARDAHAN )- O hem rektör, hem iki fakültenin dekanı hem yüksekokul müdürü hem de Dilek/Öneri/Şikayet sorumlusu- Ünlü sanatçı Onur Buldu’nun “Ben bu beyefendiyi oynamıştım” paylaşımı sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı ARDAHAN

- Show TV'de yayınlanan “Güldür Güldür” isimli komedi programı, Ardahan Üniversitesi’nin 9 ayrı görevli rektörünü konu aldı. 9 makamlı rektörün canlandırıldığı skeçte oynayan ünlü sanatçı Onur Buldu'nun “Ben bu beyefendiyi oynamıştım” paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Show TV'nin reyting rekortmeni programı Güldür Güldür'ün skeçleri arasında 9 farklı görevi olmasıyla Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber de yer aldı. Prof. Dr. Mehmet Biber'in rektörlük dışında üniversitede 9 farklı makamda görev yaptığı ifade edilirken, Biber'in bu görevleri arasında "Dilek/Öneri/Şikayet Sorumlusu" da olması ilgi çekti. Üniversitenin tanıtım sayfasında Rektör Biber’in iki ayrı fakültede dekan olması, bir yüksek okulu müdürü olması, yönetim kurulunda 4 farklı görevle yer alması da dikkat çekti. Prof. Dr. Biber’in görevleri şöyle; Üniversite Yönetim Kurulu Başkanı Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar ile Teknokent Koordinatörü Kurumsal Yazılı Koordinatörü Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ardahan İl Koordinatörü Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ardahan İl Koordinatörü Ardahan İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Dekanı Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Müdürü vekili Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Biber'in tüm bu görevlerinin yanı sıra ‘Dilek/Öneri/Şikayet Sorumlusu' da olması dikkat çekti. (OY-AT-SO-Y)
22 Temmuz 2021 Perşembe günü yayınlandı