Aşk 7. Bölüm: Sıla - Yoruldum - Azra & Kerem

Aşk Dizisi 7. Bölüm özeti:
Aşk Dizisi Sıla Gençoğlu 


Şebnem'den evlilik ilanı
Şebnem, Kerem ' le evleneceklerini, düzenledikleri partideki davetlilere duyuruyor.

Kerem, Can ' ın hazırlattığı evlilik sözleşmesinin altına imzasını atar. Şebnem sevinmiştir. Kerem ' den bir an bile şüphe etmediğini, onun sözleşmeyi imzalayacağını bildiğini söyler.

Daha sonra partiye dönüp Kerem ' le evleneceklerini, oradaki davetlilere duyurur. Azra, Kerem ve Şebnem ' i el ele sahnede görmeye dayanamaz. Hamile olmasının da etkisiyle çok duygusal ve hassas olmuştur.

Parti çıkışında Kerem ' in yanına gider ve aralarındaki küskünlüğün ne kadar süreceğini sorar Kerem ' e. Kerem ise ona kızgın olduğunu, bebeği aldırmakla büyük hata ettiğini söyler. Azra, Kerem ' e gerçeği söylemediği için, içi kan ağlamaktadır.

Oysa artık Kerem ' in de kendisine söylemediği bazı gerçekler, Kerem ' in de sırları vardır. İmzaladığı sözleşmeden bahsetmemiştir Kerem. Kurdukları planı geçersiz kılan bu gelişmeyi Azra ' dan saklamıştır.

Ertesi sabah Şebnem Vural ve Kerem Gürsoy ' un evleneceği haberi duyulur ve işler daha da karışık bir hal alır. Azra ve Kerem bir anda ailelerine, arkadaşlarına yalan söylemek zorunda kalır. Dahası birbirleriyle konuşmamakta, birbirlerinden çok önemli şeyler saklamaktalardır.

Aşk Dizisi Hakkında
Derken hayatlarına Şebnem girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu. Azra'ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi... O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekl...
devamı
Sıla Gençoğlu Hakkında
Bilgi Üniversitesi'ndeki caz eğitimi sonrasında Kenan Doğulu'yla tanışarak uzun yıllar boyunca Doğulu'nun yanında geri vokallik yaptı. Ekim 2007'de kendi adını verdiği albümünde yer alan ve Türkiye Resmî Listesi'nde bir numara olan "...Dan Sonra" şarkısıyla çıkış yapan Sıla, sonrasında yayımladığı eleştirel ve ticari başarılar elde eden İmza (2009), Konuşmadığımız Şeyler Var (2010), Vaveyla (2012) ve Yeni Ay (2014) albümleriyle de liste başarıla...
devamı
14 Kasım 2013 Perşembe günü yayınlandı