Trabzonspor-Bursaspor maçının ardından - Yusuf Erdoğan - TRABZON

- Trabzon spor - Bursaspor maçı - Bursasporlu futbolcu Yusuf Erdoğan'ın konuşmasıMaçın ardından - Bursasporlu Yusuf Erdoğan:"Kaybettik, üzgün dönüyoruz ama yapacak bir şey yok. Son maçımızı iyi geçirip ligin ilk yarısını bitirmek istiyoruz"TRABZON (AA) - Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Trabzon spor'a 1 - 0 yenilen Bursaspor'da forma giyen Yusuf Erdoğan, maçı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek, "Üzgün dönüyoruz ama yapacak bir şey yok. Son maçımızı iyi geçirip ligin ilk yarısını bitirmek istiyoruz." dedi.
Sezon başında Trabzon spor'dan Bursaspor'a transfer olan Yusuf, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, kendisi için duygusal bir maç olduğunu ifade ederek, "İlk dakikalarda duygularımı kontrol etmekte biraz zorlandım ama profesyonellikte bunlar var. Kaybettik, üzgün dönüyoruz ama yapacak bir şey yok. Son maçımızı iyi geçirip ligin ilk yarısını bitirmek istiyoruz." diye konuştu.
Yusuf Erdoğan, Trabzon spor'un sezona kötü başladığını ama iyi devam ettiğini vurgulayarak, şu değerlendirmede bulundu:"İnşallah bundan sonra da iyi giderler. Kalbimin her zaman bir yanı burada. O yüzden Trabzon spor'a başarılar diliyorum. Trabzon spor taraftarı bıraktığım gibi, bir değişiklik yok. Yine güzeldiler."
Allah Forma Irak Trol 

16 Aralık 2017 Cumartesi günü yayınlandı