Polis Misafir Futbolculara Biber Gazıyla Müdahale Etti

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligi'nde oynanan Erdemirspor, Ereğli Belediyespor karşılaşmasının bitiminde çıkan olaylar polisin müdahalesi ile güçlükle engellendi. Taraftara saldıran Ereğli Belediyesporlu oyuncular biber gazı kullanılarak oyuncu tüneline sokuldu.
Son Dizisi Süper Amatör Ligi Amatör 


Ereğli derbisi olarak adlandırılan karşılaşma saat 13.30'da Erdemirspor sahasında başladı. Gergin başlayan karşılamanın henüz ikinci dakikasında Erdemirspor'da Tolga Çelme, takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti. Golün hemen ardından Erdemirspor kalesine yüklenen Ereğli Belediyespor gol bulamadı. Tansiyonun yükseldiği karşılaşmanın Son dakikalarında birbirlerine sert giren oyuncuların tartışmasını orta hakem engelledi.

90 dakikanın Sonunda üç puanı alan taraf olan Erdemirsporlular galibiyetlerini takım olarak yöneticilerinin bulunduğu şeref tribününe koşarak kutladı. Tam bu sırada yaşanan Erdemirsporlu bazı taraftarlar ve Ereğli Belediyesporlu oyuncular arasında yaşanan küfürleşmelerin Sonunda Ereğli Belediyesporlu oyuncuların Erdemirsporlu taraftarlara buz tutmuş pet şişe ve su atmaları ortalığı bir anda karıştırdı.

Taraftarlar kendilerine atılan şişeleri oyunculara geri atınca polis olaylara müdahale etti. Saha içindeki Ereğlispor 'lu futbolcular ve tribündeki taraftarlar birbirine pet şişe atarken, polis Ereğlispor 'lu futbolculara biber gazı sıkarak sahadan çıkardı. Futbolcu tünelinde Erdemirspor teknik direktörü İsmail Yalçın, yardımcı antrenör Ramazan Öztürk ve futbolcular polisle tartışmaya başladı. Yaşanan tartışma Sonunda oyuncular ve teknik ekip ikna edilerek soyunma odasına gönderildi.

Soyunma odasından otobüse binmek için çıkan bazı oyuncular polisle tartışmasını sürdürürken bazı futbolcular ve Ereğli Belediyespor yardımcı antrenörü Ramazan Öztürk kendilerini görüntüleyen gazetecilere pet şişe ve su atarak olay çıkarttı. Polisin bir kez daha müdahale ettiği oyuncular ve teknik ekip uzun uğraşlar Sonrasında otobüse bindirilerek sahadan uzaklaştırıldı.

Liderlik hesapları yapan Ereğli Belediyespor aldığı bu mağlubiyetin ardından lider Asmaspor ile arasındaki puan farkı da 5'e yükseldi.

Son Dizisi Hakkında
Ertesi gün yedi yaşına basacak olan oğulları Ömer'i, Aylin'in anne ve babasına emanet eden genç çift, baş başa geçirecekleri romantik gecenin heyecanıyla eve gelir. Zamansız gelen bir misafir, bu romantik kaçamağı bölecektir… Selim'in en yakın arkadaşı Halil, gecenin geç saatlerinde Aylin ve Selim'in evinin kapısında belirir… Çocuk yaşta ailesini kaybeden Selim, en yakın arkadaşı Halil'le beraber büyümüştür. Selim ve Aylin'in ailesinin bir parças...
devamı
23 Şubat 2013 Cumartesi günü yayınlandı