Barabar Caz Tatili'nde Costurdu

Müzige hasret kalanlara doyasiya caz keyfi yasatan 6. Nilüfer Caz Tatili’nde sahne alan Barabar, sergiledigi muhtesem sahne performansiyla festival izleyicisinden tam not aldi.

Barabar Caz Tatili'nde Costurdu
6.Nilüfer Caz Tatili’nde sahne alan Barabar, Balat Atatürk Ormani sahnesinde müzikseverlerle bulustu. Grup üyeleri, Türk Halk Müzigi melodilerini Bati müzigi enstrümanlari ve altyapisiyla düzenledikleri canli performans kayitlarindan olusan “Memleket Nere?” adli albümde yer alan türkülerle izleyici karsina çikti. Serkan Keskin, Taner Ölmez ve Firat Ikisivri’nin birlikte müzik yapmalariyla baslayan Barabar’in yolculugu ekibe daha sonra müzik profesyonelleri Caner Malkoç, Cihan Tanriverdi, Özgür Tas, Serkan Polat ve Sibel Altan’in dâhil olmasiyla büyüdü.

Özgün tarziyla kisa sürede genis bir hayran kitlesine sahip olan Barabar, Nilüfer Caz Tatili’nde de bir kez daha hayranlarinin gönlünü fethetti. Büyük ilgi gören konserde Barabar, sergiledigi muhtesem sahne performans ile festival izleyicisinden tam not aldi. Grup üyelerinin sahnedeki coskusu izleyiciye de yansiyinca konser alani keyifli anlara sahne oldu.

Konser sonunda sahneye çikan Nilüfer Belediye Baskan Yardimcisi Zafer Yildiz, Barabar üyelerine güzel gece için tesekkür etti.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.