DİZİ / ELDE VAR HAYAT 67. BÖLÜM FOTO GALERİ

Elde Var Hayat dizisinin bu haftaki bölüm özeti:

Okulda alarm durumu mevcuttur. Müdür Salih, ziyarete gelecek eski mezun Osman Nuri Pekdemir için yapılan hazırlıkları abartır. Galip, neredeyse bütün binayı yıkayıp parlatmıştır. Kapıda, okula gelecek olan önemli şahsı beklemeye koyulur. Ancak yaptığı şapşallıkla büyük bir yanlışlığa sebebiyet verir.

Öğrenciler, burs ve yardım vaadiyle okula gelen bu esrarengiz işadamının beklentisi içindedirler. Ancak Osman Nuri Pekdemir, düşündükleri gibi bir adam değildir.

Osman Hoca, aldığı hayati tehdidin korkusuyla umulmadık bir saklanma yöntemine başvurur. Fakat farkında olmadan okulda büyük bir kargaşaya neden olur. Caner’in aniden ortadan kayboluşu Duru’yu endişelendirmiştir.

Onun yokluğunda, ev arkadaşları büyük hezimetler yaşamıştır. Salih’in emriyle tiyatro ve basketbol çalışmalarından uzaklaştırılan Yetkin, Çağlar, Ömer ve Seyfi, büyük hayal kırıklığı içindedirler.

Kenan, öğrencilerine yapılan haksızlığa karşı büyük bir tepki gösterir. Bahadır’ın büyük sırrı, daha fazla gizli kalamaz ve sırrı öğrenenlerde büyük bir şaşkınlığa neden olur.

Elde Var Hayat, 28 Nisan Cumartesi TRT 1’de…