Beyaz Gazete Ana Sayfa Beyaz Gazete Galeri

Fotoğraf GalerisiDİZİ / BUGÜNÜN SARAYLISI 24. BÖLÜM FOTO GALERİ

Ana Sayfa
Foto Galeri
DİZİ
Bugünün Saraylısı 24. Bölüm Foto Galeri
Bugünün Saraylısı Dizisi 24. Bölüm özeti:

Ayşen, Rezzan ile Ata'nın konuşmasını duymasa da onları bir arada görmekten rahatsız olur. Atıf, Rezzan ve Ata'nın konuşmasından öğrendiği büyük sırrı kendi lehine kullanmak için hemen harekete geçerek Savaş'a karşı koz olarak kullanır. Savaş'ın ise Atıf karşısında zayıf düşmeye niyeti yoktur, akılcı bir plan ile Atıf'ın susmasını sağlar.

Fatih, Çetin'i Seda'nın ağabeylerinin elinden kurtarır ama bu kahramanlığı sonucunda yaralanır. Yaşanan durum Fatih'in şüphelenmesine neden olur. Çetin'in dolandırıldığını düşünmektedir. Süreyya'nın bir planı ile Fatih ve Süreyya harekete geçer.

Üftade'nin yokluğunu iyice hisseden Ata, ailesinin dağılmasına izin vermeyecektir. Üftade'nin yanına giderek, karısının evine, ailesine geri dönmesini ister. Üftade'nin ise kararı nettir, Ayşen ve Feride'nin ısrarları da etkili olmaz.

Savaş intikam planının zedelenmesini istemediği için planlarını hızlandırma kararı alır. Bunun yanında yaşadığı iç çelişkiyi de fark etmeye başlar.

Ata Katipoğlu ailesini ne kadar bir arada tutmak ve kollamak için çabalasa da çocuklarını tehlikelerden koruyamamaktadır.

BENZER FOTO GALERİLER

Bugünün Saraylısı 23. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 22. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 21. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 20. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 27. Bölüm Foto Galeri

Bugünün Saraylısı 19. Bölüm Foto Galeri

HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız. Norm Yazılım
Ajanslar
yukarı