DİZİ / BENİ BÖYLE SEV 14. BÖLÜM FOTO GALERİ

Beni Böyle Sev Dizisi 14. Bölüm özeti:

Nail, kendinden emin bir şekilde Reha’ya kafa tutarken, nasıl bir duruma düştüğünün farkında değildir. Ömer ise Nezih’in “iyi niyetli” yalanının kurbanı olduğunu düşünüp arkadaşını suçlar. İlyas, her şeyden habersiz ağabeyiyle kuracağı ortaklığın heyecanını yaşamaktadır.

Nadide, oğlunun rahat ettirilmesi için verdiği parayı Safiye’den geri alabilmek için onu sıkıştırmaya başlar. Reha ise bütün kozların eline geçtiğini düşünmektedir. Ona göre Ömer’in pes etmesi yakındır.

Ayşem ile Ömer’in iyi niyetle söyledikleri küçük bir yalan, bir sarmala dönüşmüş ve birçok kişiyi etkilemiştir. Seda, yalnızlığının sorumlusu olarak gördüğü Nezih ile Ömer’e kızgındır. Okuldaki festivalde tanıdığı gizemli Taner’in peşine takılır. Gittiği yerde onu nelerin beklediğini tahmin bile edemez.

Nezih’in bildikleri ev hakkındaki gerçekleri öğrenen Ayşem ile Ömer, tekrar Reyhan ile Fahriye’nin yanına sığınmak zorunda kalırlar. Bir yandan da onlara güvenip Reha’nın karşısında mahcup olan Nail’in gönlünü almanın yollarını ararlar.