Beyaz Gazete Ana Sayfa
Genişlet Işıklar
Bu Haber Diğer Kanallarda Nasıl Sunuldu

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü

2 Mayıs 2012 Çarşamba günü yayınlandı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, çalışma hayatında en ileri standartlara ulaşmak için son yıllarda önemli adımlar atıldığına dikkat çekerek, ihtiyaç duyulan reformların önümüzdeki dönemde kararlılıkla hayata geçirileceğini kaydetti.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, emeğin ve alınterinin kutsallığını yansıtan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, çalışma barışını güçlendirmesini, toplumda dostluk ve dayanışmayı artırmasını, birlik ve beraberliği pekiştirmesini diledi.

Cumhurbaşkanı Gül, "Çalışan, üreten kesimlerin beklentilerinin ve taleplerinin karşılanması, sorunlarına çözüm üretilmesi, hiç Şüphe yoktur ki, ülkedeki huzurun ve istikrarın temel unsurlarından birini oluşturmaktadır. Bu anlayışla, diğer alanlarda olduğu gibi çalışma hayatında da en ileri standartlara ulaşmak için son yıllarda önemli adımlar atan Türkiye, önümüzdeki dönemde de ihtiyaç duyulan reformları kararlılıkla hayata geçirecektir. Her zaman ve her şartta sağduyuyu koruyarak, karşılıklı anlayış, uzlaşma ve diyalog içerisinde hareket ederek, dile getirilen tüm sorunların üstesinden geleceğimiz kanaatindeyim. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, özüne ve anlamına uygun olarak, bir bayram havasında, bir şenlik ortamında kutlanması konusunda tüm kesimlerin sorumluluk içinde hareket edeceklerine inanıyorum. 1 Mayısların, geçmişin acı hatıralarının geride bırakılarak, yüzlerin güldüğü, geleceğe umutla baktığımız bir gün olarak toplum hayatındaki yerini almasını temenni ediyorum. Emek ve Dayanışma Günü’nde bütün çalışanlarımıza tebriklerimi iletiyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi .


HABERDAR OLMAK İÇİN MAİL BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright BeyazGazete.Com ' Tüm Hakları Saklıdır. Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız. Norm Yazılım
Ajanslar
yukarı